MyBB Depo Forum
Tema Çizimi Kodlanacak Kişi Aranıyor v1 - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB Grafik & Tasarım Deposu (https://mybbdepo.com/mybb-grafik-tasarim-deposu-forumu)
+--- Forum: MyBB Hazır Tasarım Deposu (https://mybbdepo.com/mybb-hazir-tasarim-deposu-forumu)
+--- Konu Başlığı: Tema Çizimi Kodlanacak Kişi Aranıyor v1 (/tema-cizimi-kodlanacak-kisi-araniyor-v1-konusu.html)

Tema Çizimi Kodlanacak Kişi Aranıyor v1 - duruk - 13-02-2014

Giriş Yapmamışken:
resim
Giriş yaptıktan sonra:
resim
kodlayacak kişi öm atsın psd veririmAçık Ağızlı Gülümseme

Cvp: Tema Çizimi Kodlanacak Kişi Aranıyor v1 - usameavci - 13-02-2014

Şevkini kırmak istemem ama dost acı söyler derler. Önceki çizimlerin ile bunun arasında neredeyse hiç fark yok. Kendini geliştirmiyorsun. Yaptığın tasarımlar bi kodlama isteği uyandırmıyor desem yalan olmaz heralde. Daha çok çalışmalısın. Planlı olarak tasarım yapman senin yararına olur. Hadi bi tasarım yapayım diyerek oturma pcye. Önce gez dolay kim nasıl tasarımlar yapmış neleri kullanmış nasıl yapmış? Hatta hazır kodlanmış temayı psdye çevirsen bile sana büyük yararı olacağını düşünüyorum. Neyse uzun lafın kısası çok çalışmalısın. BU tasarım kodlansa bile kullanan kişi sayısı seni beni geçmez. Ayrıca tasarımların çok büyük. Daha küçük yapmaya çalış Gülümseme Kolay gelsin Melek - Masum

Cvp: Tema Çizimi Kodlanacak Kişi Aranıyor v1 - ßyßilæl - 13-02-2014

(13-02-2014, Saat:15:47)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şevkini kırmak istemem ama dost acı söyler derler. Önceki çizimlerin ile bunun arasında neredeyse hiç fark yok. Kendini geliştirmiyorsun. Yaptığın tasarımlar bi kodlama isteği uyandırmıyor desem yalan olmaz heralde. Daha çok çalışmalısın. Planlı olarak tasarım yapman senin yararına olur. Hadi bi tasarım yapayım diyerek oturma pcye. Önce gez dolay kim nasıl tasarımlar yapmış neleri kullanmış nasıl yapmış? Hatta hazır kodlanmış temayı psdye çevirsen bile sana büyük yararı olacağını düşünüyorum. Neyse uzun lafın kısası çok çalışmalısın. BU tasarım kodlansa bile kullanan kişi sayısı seni beni geçmez. Ayrıca tasarımların çok büyük. Daha küçük yapmaya çalış Gülümseme Kolay gelsin Melek - Masum
Sağ Ok Aynen Katılıyorum Birde İnternetten Çizimlere Bak Ne Nasıl Nerede Kullanılabilir Diye Süper

Cvp: Tema Çizimi Kodlanacak Kişi Aranıyor v1 - atakaj - 14-02-2014

(13-02-2014, Saat:15:47)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şevkini kırmak istemem ama dost acı söyler derler. Önceki çizimlerin ile bunun arasında neredeyse hiç fark yok. Kendini geliştirmiyorsun. Yaptığın tasarımlar bi kodlama isteği uyandırmıyor desem yalan olmaz heralde. Daha çok çalışmalısın. Planlı olarak tasarım yapman senin yararına olur. Hadi bi tasarım yapayım diyerek oturma pcye. Önce gez dolay kim nasıl tasarımlar yapmış neleri kullanmış nasıl yapmış? Hatta hazır kodlanmış temayı psdye çevirsen bile sana büyük yararı olacağını düşünüyorum. Neyse uzun lafın kısası çok çalışmalısın. BU tasarım kodlansa bile kullanan kişi sayısı seni beni geçmez. Ayrıca tasarımların çok büyük. Daha küçük yapmaya çalış Gülümseme Kolay gelsin Melek - Masum

Katılıyorum.