MyBB Depo Forum
BAZI FORUMLARDA ALT FORUMLARIN GİZLENMESİ - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.6 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Çözülmüş Soru ve Sorunlar (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-cozulmus-soru-ve-sorunlar-forumu)
+--- Konu Başlığı: BAZI FORUMLARDA ALT FORUMLARIN GİZLENMESİ (/bazi-forumlarda-alt-forumlarin-gizlenmesi-konusu.html)

BAZI FORUMLARDA ALT FORUMLARIN GİZLENMESİ - medya43 - 17-12-2013

Web Site Link Site Adresi : olaynet.net/forum
Resim-Grafik Ekran Görüntüsü :
Kod:
http://olaynet.net/docs/do.php?img=22
Makale-Not Açıklama :
Resimde de görüldüğü gibi İŞ İLANLARI bölümü açtım lakin bu bölümde alt forumların gözükmesini istemiyorum. Ayrıca İŞ İLANLARI bölümünde yer alan YENİ KONU AÇ butonu da gözükmesin.

İş İlanları eklenecek bölüm hangi il'de ise, iş ilanı o il'e eklensin.
Diğer forumlarda, alt forumları gözükmesini istiyorum.

Sadece belirlediğim forumlarda alt forum gözükmese çok iyi olacak. Böyle bir şey mümkün mü?

Şimdiden saygılarımı sunarım.

Resim-GrafikGörüntü
resim

Cvp: BAZI FORUMLARDA ALT FORUMLARIN GİZLENMESİ - Screwy - 17-12-2013

Merhaba;

Alt forumları gizleme işlemi basit bir işlemdir bunu yapmak mümkündür, ufak bir dil paketi değişikliği ve bir kaç edit ile bu yapılabilir. Alt forumlarda konu açmayı engellemekte mümkündür. Fakat ana forum üzerinden açılan konunun otomatik olarak illerin alt forumuna taşınması biraz sıkıntılı bir işlem olur. Bir eklenti ile mümkün olabilir diye düşünüyorum fakat bunu yapacak kişi bulmak biraz sıkıntılı... Gülümseme

Cvp: BAZI FORUMLARDA ALT FORUMLARIN GİZLENMESİ - medya43 - 17-12-2013

Sağolasın @Screwy ilgilendiğin için.
Mybb'de eklenti tasarlamasını bilsem şimdi başlarım @Screwy ama bilmiyorum işte.
Hedef Mybb'de İş İlanları eklentisi olması lazım. Her üyeye olması gerekenlerden biri bence bu. GülümsemeSüper

Cvp: BAZI FORUMLARDA ALT FORUMLARIN GİZLENMESİ - Screwy - 17-12-2013

(17-12-2013, Saat:02:29)medya43 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağolasın @Screwy ilgilendiğin için.
Mybb'de eklenti tasarlamasını bilsem şimdi başlarım @Screwy ama bilmiyorum işte.
Hedef Mybb'de İş İlanları eklentisi olması lazım. Her üyeye olması gerekenlerden biri bence bu. GülümsemeSüper
Merhaba;
Önemli değil ne demek. Görevimizi yapıyoruz. Gülümseme
İş ilanları eklentisi derken ? Eklenti içeriğinden biraz bahsederseniz sizin için araştırabilirim. Gülümseme

Cvp: BAZI FORUMLARDA ALT FORUMLARIN GİZLENMESİ - usameavci - 17-12-2013

Aslında php ile yapılabilir. Forum gösteriminin oldugu php doyasını bulursan gelen linki kontrol ettirerek eğer alt forumdaysa içeriği göstermezsin. Yapılabilir yani mümkündür. Ama güncellemelerde sıkıntı çıkaracağından eminim. Stabil olmaz yani. Kolay gelsin Melek - Masum

Cvp: BAZI FORUMLARDA ALT FORUMLARIN GİZLENMESİ - medya43 - 17-12-2013

(17-12-2013, Saat:17:38)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında php ile yapılabilir. Forum gösteriminin oldugu php doyasını bulursan gelen linki kontrol ettirerek eğer alt forumdaysa içeriği göstermezsin. Yapılabilir yani mümkündür. Ama güncellemelerde sıkıntı çıkaracağından eminim. Stabil olmaz yani. Kolay gelsin Melek - Masum

TShujin sağolasın, bilgilendirdiğin için.

(17-12-2013, Saat:16:50)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17-12-2013, Saat:02:29)medya43 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağolasın @Screwy ilgilendiğin için.
Merhaba;
Önemli değil ne demek. Görevimizi yapıyoruz. Gülümseme
İş ilanları eklentisi derken ? Eklenti içeriğinden biraz bahsederseniz sizin için araştırabilirim. Gülümseme

Screwy içeriği kısaca ve öz bir şekilde anlatmam gerekirse, Ana index görünümde bazı belirleyeceğim bölümlerin alt forumları ana sayfa'da (index)'te gözükmemesini sağlamak. Bölüm linkine tıklanıldığında o alt forumlar bölüm içinde gözükmesi.

Yani Screwy, kısaca özetleyecek olursam,
Alt Forumlar istediğim bölümlerde ana sayfada gözükmemesidir. Bölümün altında gözükebilir. Soru-Sorunünlem

Teşekkürler.