MyBB Depo Forum
webmaster sitesi - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBBDepo (https://mybbdepo.com/mybbdepo-forumu)
+--- Forum: Çöp Deposu (https://mybbdepo.com/cop-deposu-forumu)
+--- Konu Başlığı: webmaster sitesi (/webmaster-sitesi-13379-konusu.html)

webmaster sitesi - erce bayer - 12-12-2013

merhaba arkadaşlar yeni bir proje ile karşınızdayım bir webmaster ve bilgisayar forumu kurmayı düşünüyorum fikirlerini öğrenmek istedim birde logo rank vb gibi konularda şimdilik ücretsiz yardım edecek arka olursa sevinirim

Cvp: webmaster sitesi - NY.Net - 12-12-2013

Erce sana bir şey söyleyim evet yaparsan güzel site yapabilirsin yanlız önce lisanslı bir vbulletin gibi forum alman ve kaliteli bir tema hazırlaman gerekmekte ha bunlar olmadan olmazmı olur ama mybb şu anda vbulletine kafa tutacak kadar gelişmedi ha kafa tutarım diyorsan karşında webmaster sitesi fuub.net wmaracı iyinet r10 gibi çok güçlü rakiplerin var

ha sana söyleyim rank vs konusunda belki burada yardım eden bulursun ama diğer çoğu destek sitelerinde böyle işler artık ücretliye döndü adamlardan bi logoya özellik eklemelerini istiyorum para istiyorlar ranklarda paralı olur o zaman diye düşünüyorum

ha kurarsan sana destek olurum sitene gelirim merak etme zaten beni biliyorsun ekliyim sende (talha)

Cvp: webmaster sitesi - erce bayer - 12-12-2013

(12-12-2013, Saat:22:04)NY.Net Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Erce sana bir şey söyleyim evet yaparsan güzel site yapabilirsin yanlız önce lisanslı bir vbulletin gibi forum alman ve kaliteli bir tema hazırlaman gerekmekte ha bunlar olmadan olmazmı olur ama mybb şu anda vbulletine kafa tutacak kadar gelişmedi ha kafa tutarım diyorsan karşında webmaster sitesi fuub.net wmaracı iyinet r10 gibi çok güçlü rakiplerin var

ha sana söyleyim rank vs konusunda belki burada yardım eden bulursun ama diğer çoğu destek sitelerinde böyle işler artık ücretliye döndü adamlardan bi logoya özellik eklemelerini istiyorum para istiyorlar ranklarda paralı olur o zaman diye düşünüyorum

ha kurarsan sana destek olurum sitene gelirim merak etme zaten beni biliyorsun ekliyim sende (talha)

ben ciddiyim projede ama şu anda para yok son parayı vpsye verdim ondan ücretsiz yapmalarını istiyorum şuanda güzel bir isim bulma arayışı içindeyim fikirleriniz kabulümdür kısaca ben hobi olarak yapacam bu işi

Cvp: webmaster sitesi - NY.Net - 12-12-2013

bak şimdi eğer blog kuracaksan bence boşsa wmdiyorki olabilir blog için bence güzeldir

Cvp: webmaster sitesi - erce bayer - 12-12-2013

(12-12-2013, Saat:22:36)NY.Net Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bak şimdi eğer blog kuracaksan bence boşsa wmdiyorki olabilir blog için bence güzeldir

çok uzun uzun domain iyi değil

Cvp: webmaster sitesi - Kiliza - 13-12-2013

Erce simulasyontürk den iletişime geçersin benle FireFox79 veya skype felan

Cvp: webmaster sitesi - erce bayer - 13-12-2013

(13-12-2013, Saat:13:24)R.Akyol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Erce simulasyontürk den iletişime geçersin benle FireFox79 veya skype felan
iletşime geçildi