MyBB Depo Forum
Forumum İndexlenmiyor arkadaşlar. - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBBDepo (https://mybbdepo.com/mybbdepo-forumu)
+--- Forum: Çöp Deposu (https://mybbdepo.com/cop-deposu-forumu)
+--- Konu Başlığı: Forumum İndexlenmiyor arkadaşlar. (/forumum-indexlenmiyor-arkadaslar-konusu.html)

Forumum İndexlenmiyor arkadaşlar. - cakalkeko - 31-10-2013

Merhaba arkadaşlar.. Bir süre önce forumuma Atak saldırısı yapıldı sonra bir şekilde forumu kurtardık bu saldırılardan şimdi ise google bazı bölümlerini bazı konuları indexliyor bazı konuları indexlemiyor.
Yardımlarınızı bekliyorum nerde hata yapıyorum ..
Site Adresi
Kod:
Gtaciyiz.com

Cvp: Forumum İndexlenmiyor arkadaşlar. - Screwy - 31-10-2013

Bunun bir çok sebebi olabilir. Eskisi gibi güncel konu paylaşımı yapmıyorsanız indexiniz düşer. Yada sitenizde URL vb. değişim olduysa google sitenizi yeni bir site olarak algılayacağı için indexiniz düşebilir... Aslında bu soruna en iyi çözümü yine siz bulabilirsiniz... Google hesabınızın kayıtlarına bakabilirsiniz mesela Gülümseme

Cvp: Forumum İndexlenmiyor arkadaşlar. - Warsofdays - 31-10-2013

Forum teması w@r3z'e benziyor benim sitemdede tema w@r3z olarak geçiyordu 300'de kalmıştı indexlenme sayısı kaldırınca temayı 173.000 oldu Gülümseme

Cvp: Forumum İndexlenmiyor arkadaşlar. - Smyrna35 - 31-10-2013

(31-10-2013, Saat:21:51)Warsofdays Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forum teması w@r3z'e benziyor benim sitemdede tema w@r3z olarak geçiyordu 300'de kalmıştı indexlenme sayısı kaldırınca temayı 173.000 oldu Gülümseme
O tema warez değil.Birde bir "a" temasında index sayınız az ise "b" temasına geçince index sayısınızda artış olduysa, index sayınızın "a" temasında az olmasının nedeni w3 hatası ve bazı çarpık/gereksiz kodlamalar olabilir.
@cakalkeko bazı konularınız indexlenip bazı konularınızın indexlenmemesinin birden fazla nedeni var.
Örneğin; Copy+paste içerik olabilir,indexlenmeyen konularda indexlenmeye neden olabilecek bir içerik olabilir böyle böyle bu nedenler çoğalır.
O konularınızı indexletmek için şöyle bir yol izleyiniz.
Konularınızı sosyal ağ ve sosyal imleme sitelerinde paylaşınız,gerekli ping servislerini kullanarak sitenizi veya konularınızı pingletiniz,eğer gene indexlenme yada google botu o konularınızı hale indexlemediyse "google webmaster tools" kullanarak "google gibi getir" özelliği ile o konularınızı el ile google a ekleyiniz.

Cvp: Forumum İndexlenmiyor arkadaşlar. - SvMedeT - 31-10-2013

(31-10-2013, Saat:15:13)cakalkeko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar.. Bir süre önce forumuma Atak saldırısı yapıldı sonra bir şekilde forumu kurtardık bu saldırılardan şimdi ise google bazı bölümlerini bazı konuları indexliyor bazı konuları indexlemiyor.
Yardımlarınızı bekliyorum nerde hata yapıyorum ..
Site Adresi
Kod:
Gtaciyiz.com

Sebebi bir çok neden olabilir. Ayrıca siz bu sonuca nereden vardınız?

Cvp: Forumum İndexlenmiyor arkadaşlar. - Warsofdays - 31-10-2013

(31-10-2013, Saat:22:27)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31-10-2013, Saat:21:51)Warsofdays Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forum teması w@r3z'e benziyor benim sitemdede tema w@r3z olarak geçiyordu 300'de kalmıştı indexlenme sayısı kaldırınca temayı 173.000 oldu Gülümseme
O tema warez değil.Birde bir "a" temasında index sayınız az ise "b" temasına geçince index sayısınızda artış olduysa, index sayınızın "a" temasında az olmasının nedeni w3 hatası ve bazı çarpık/gereksiz kodlamalar olabilir.
@cakalkeko bazı konularınız indexlenip bazı konularınızın indexlenmemesinin birden fazla nedeni var.
Örneğin; Copy+paste içerik olabilir,indexlenmeyen konularda indexlenmeye neden olabilecek bir içerik olabilir böyle böyle bu nedenler çoğalır.
O konularınızı indexletmek için şöyle bir yol izleyiniz.
Konularınızı sosyal ağ ve sosyal imleme sitelerinde paylaşınız,gerekli ping servislerini kullanarak sitenizi veya konularınızı pingletiniz,eğer gene indexlenme yada google botu o konularınızı hale indexlemediyse "google webmaster tools" kullanarak "google gibi getir" özelliği ile o konularınızı el ile google a ekleyiniz.
Olabilir css2 ve css3 hataları çoktu.