MyBB Depo Forum
Sitemin Teması Hakkında Görüş Almak İstiyorum - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBBDepo (https://mybbdepo.com/mybbdepo-forumu)
+--- Forum: Çöp Deposu (https://mybbdepo.com/cop-deposu-forumu)
+--- Konu Başlığı: Sitemin Teması Hakkında Görüş Almak İstiyorum (/sitemin-temasi-hakkinda-gorus-almak-istiyorum-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

Cvp: Sitemin Teması Hakkında Görüş Almak İstiyorum - ßyßurak - 14-09-2013

pop-up Arka Plan hiç Olmamış Onun Yerine Full Siyah renk ve biraz opacity verirseniz daha güzel durur.

Cvp: Sitemin Teması Hakkında Görüş Almak İstiyorum - Screwy - 14-09-2013

(14-09-2013, Saat:12:56)alicome7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: beyler ne bekliyordunuz yani havada uçan uzayllılar mı ? herkesin görüşüne saygım var yanlız adam o kadar uğraşmış yapmış ne bileyim yani...
eline sağlık bilader çok hoş olmuş...

Ne yapalım hocam adam görüşlerimizi istemiş. İlla çok güzel olmuş,şahane olmuş mu diyelim.

Cvp: Sitemin Teması Hakkında Görüş Almak İstiyorum - Smyrna35 - 14-09-2013

(14-09-2013, Saat:12:56)alicome7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: beyler ne bekliyordunuz yani havada uçan uzayllılar mı ? herkesin görüşüne saygım var yanlız adam o kadar uğraşmış yapmış ne bileyim yani...
Merhaba,
MyBB Yapımcılarıda o kadar uğraşmış ama ücretsiz bir sistem sen mybbyi çok beğendim diyip bağış veya Chris Boulton a bir mesaj ile teşekkür mesajı ilettinmi ???
Yani bu kadar saçma yorum görmedim kişi zevklerine göre yorum yapar sizin zevkinize göre değil !
Bu arada temanıza bakıcaktım ama firewall da spam ip olarak göründüğüm için bakamadım.

Cvp: Sitemin Teması Hakkında Görüş Almak İstiyorum - Takipcİ - 14-09-2013

üzgünüm hocam firewall kurdum bugün o yüzden olmuştur gerginliğe gerek yok isterseniz hocam size görüntü çekip mesajdan verebilirim

arkadaşlar galiba siz beni yanlış anladınız sakın kimse sanmasın temayı benim kodladığımı ben sadece birleştirip bir kaç şeyi değiştirdim hoşuma giden yerler kaldı bu sadece ilk versiyonuydu sizin fikirlerinizden yola çıkarak şekillendirecem

Cvp: Sitemin Teması Hakkında Görüş Almak İstiyorum - alicome7 - 14-09-2013

(14-09-2013, Saat:14:10)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Merhaba,
MyBB Yapımcılarıda o kadar uğraşmış ama ücretsiz bir sistem sen mybbyi çok beğendim diyip bağış veya Chris Boulton a bir mesaj ile teşekkür mesajı ilettinmi ???
Yani bu kadar saçma yorum görmedim kişi zevklerine göre yorum yapar sizin zevkinize göre değil !
Bu arada temanıza bakıcaktım ama firewall da spam ip olarak göründüğüm için bakamadım.

kimse benim zevkim için yorum yapmaz zaten.
sen "mybbyi çok beğendim diyip bağış veya Chris Boulton a bir mesaj ile teşekkür mesajı ilettinmi" diyorsun.
peki bunu yapmadığımı nerden biliyorsun veya benden önce sen yaptınmı bunu.
ek olarak. sadece mybb olarak düşünme bana diyorsunda sen diğer kullandığın ücretsiz olan herşey için yapan kişiye teşekkür mü ediyorsun ?.
tartışmayı uzatmaya gerek yok. ...

Cvp: Sitemin Teması Hakkında Görüş Almak İstiyorum - Smyrna35 - 14-09-2013

(14-09-2013, Saat:16:07)alicome7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14-09-2013, Saat:14:10)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Merhaba,

kimse benim zevkim için yorum yapmaz zaten.
sen "mybbyi çok beğendim diyip bağış veya Chris Boulton a bir mesaj ile teşekkür mesajı ilettinmi" diyorsun.
peki bunu yapmadığımı nerden biliyorsun veya benden önce sen yaptınmı bunu.
ek olarak. sadece mybb olarak düşünme bana diyorsunda sen diğer kullandığın ücretsiz olan herşey için yapan kişiye teşekkür mü ediyorsun ?.
tartışmayı uzatmaya gerek yok. ...
Ben etmedim çünkü beğenme gibi zorunluluğum yok ama siz benim o yorumumdaki benzetmeyi anlamamışınızki buraya böylr yorum attınız.
Benim demek istediğim herşeyi herked beğenmek zorunda değildir kişiden kişiye değişir ama siz yorumunuzda ne bekliyordunuz ... Bu temada adam o kadar uğraşmış yazmışınız.Yani herşeyin üstünde uğraş vardır ama uğraş olunca beğenme zprunluluğu yoktur.Bu arada ben tartışma çıkaracak biri değilim eğer öyle bir durum olursa zaten seviyemi korurum.Tartışmayı uzatmaya gerek yok demişiniz ama ortada tartışma söz konusu değil kişisel görüşlerimiz.

Cvp: Sitemin Teması Hakkında Görüş Almak İstiyorum - alicome7 - 14-09-2013

Yani herşeyin üstünde uğraş vardır benim anlatmaya çalıştığım o işte adam uğraşmış yapmış emek vermiş.
beğenmeye bilirsin neyse konuyu kapatalımreyiz boşve r Süper