MyBB Depo Forum
Username Change Approval, Limit and History Çalışmıyor - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.6 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Çözülmüş Soru ve Sorunlar (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-cozulmus-soru-ve-sorunlar-forumu)
+--- Konu Başlığı: Username Change Approval, Limit and History Çalışmıyor (/username-change-approval-limit-and-history-calismiyor-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

Username Change Approval, Limit and History Çalışmıyor - ogulcanbaba25 - 01-09-2013

Sorunum: Username Change Approval, Limit and History Eklentisinı İndirdim Ftp ile Roota Attım
Sitem: forumgenel.pusku.com
Böyle Diyor : /home/u490884965/public_html/inc/languages/turkish/admin/user_name_approval.lang.php does not exist
Ne Yapabilirim??

Cvp: Username Change Approval, Limit and History Çalışmıyor - NmDahmeT - 01-09-2013

sanırım kurdugunuz eklentiden, dosyaları eksik atmışsınız, ftpden bu dizini kontrol edin dosya varmı ;

inc/languages/turkish/admin/user_name_approval.lang.php

Cvp: Username Change Approval, Limit and History Çalışmıyor - Smyrna35 - 01-09-2013

Edit : Site adresi gözümden kaçmış.
Hangi eklentiyi kurmaya çalışıyorsunuz ? ve nereden indirdiniz ?

Cvp: Username Change Approval, Limit and History Çalışmıyor - ogulcanbaba25 - 01-09-2013

(01-09-2013, Saat:20:21)NmDahmeT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sanırım kurdugunuz eklentiden, dosyaları eksik atmışsınız, ftpden bu dizini kontrol edin dosya varmı ;

inc/languages/turkish/admin/user_name_approval.lang.php
eksik atmadım varsa plugin linki atarmısın??

(01-09-2013, Saat:20:26)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Edit : Site adresi gözümden kaçmış.
Hangi eklentiyi kurmaya çalışıyorsunuz ? ve nereden indirdiniz ?
Burdan İndirdim: Tıkla.

Cvp: Username Change Approval, Limit and History Çalışmıyor - Smyrna35 - 01-09-2013

Sorunuzun nedeni hata mesajından anlaşıldığı gibi o dosya eksik diyor.
Çözüm olarakta ;
İndirdiğiniz eklentinin languages/english dosyası adını languages/turkish yaparsanız sorununuz düzelecektir.
Mybb.com adresinden indirdiğiniz eklentiler languages yani dil olarak english veya benzeri diller olarak paylaşılıyor ve o klasör adını değiştirmesseniz bu tarz hatalar alabilirsiniz.

Cvp: Username Change Approval, Limit and History Çalışmıyor - ogulcanbaba25 - 01-09-2013

(01-09-2013, Saat:20:55)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sorunuzun nedeni hata mesajından anlaşıldığı gibi o dosya eksik diyor.
Çözüm olarakta ;
İndirdiğiniz eklentinin languages/english dosyası adını languages/turkish yaparsanız sorununuz düzelecektir.
Mybb.com adresinden indirdiğiniz eklentiler languages yani dil olarak english veya benzeri diller olarak paylaşılıyor ve o klasör adını değiştirmesseniz bu tarz hatalar alabilirsiniz.
Olmadı üzgün Bu Eklentinin Türkçe Versiyonu Varmı?? Aslında Bir Kaç Sitede Çalıştığını Gördüm. Bende Neden Çalışmıyor anlamadım dediğiniz gibi yaptım turkish yapıp roota attım pluginlere baktım gelmedi üzgün

hocam roota atmıcaksınız languagese atıcaksınız.Kesin çalışacaktır aksi halde siz yanlış yapıyorsunuzdur.

Dosyaların Hepsini Languagesemi Atacağım??