MyBB Depo Forum
Konuya girdikten sonra geri tuşunda sorun. - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.6 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Çözülmüş Soru ve Sorunlar (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-cozulmus-soru-ve-sorunlar-forumu)
+--- Konu Başlığı: Konuya girdikten sonra geri tuşunda sorun. (/konuya-girdikten-sonra-geri-tusunda-sorun-konusu.html)

Sayfalar: 1 2 3

Konuya girdikten sonra geri tuşunda sorun. - kankam3321 - 25-08-2013

Web site Site Adresi :
Kod:
www.pauforum.com
Versiyon MyBB Sürümü : MyBB 1610 Pro-v8
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
  1. All in seo vs. Genel herkesde olan 3-4 eklenti.
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Ana sayfadan bir foruma girip ardından bir konuya girdikten sonra, tarayıcıdaki geri tuşuna 1 kere basında konu listesine dönüyor. 1 kere daha basınca açtığım konuya geri dönüyor. Ana sayfaya dönmüyor.
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü : Siteye girip bir kategoriye girin ardından o kategorideki herhangi bir konuya girip deneyebilirsiniz.

Cvp: Konuya girdikten sonra geri tuşunda sorun. - Smyrna35 - 25-08-2013

Merhaba,
Linkler quote tagı arasına değil code tagı arasına alıp konuyu düzenleyiniz.
Sorununuza gelince ilk defa böyle bir sorun gördüm ama çözüm yolu olarak tüm eklentileri kapatıp tekrar deneyiniz.
Eğer olmadıysa son yaptığınız değişikleri bize yazınız.

Cvp: Konuya girdikten sonra geri tuşunda sorun. - kankam3321 - 25-08-2013

(25-08-2013, Saat:13:22)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
Linkler quote tagı arasına değil code tagı arasına alıp konuyu düzenleyiniz.
Sorununuza gelince ilk defa böyle bir sorun gördüm ama çözüm yolu olarak tüm eklentileri kapatıp tekrar deneyiniz.
Eğer olmadıysa son yaptığınız değişikleri bize yazınız.

Yorumunuz için teşekkürler, eklentileri tek tek kapatıp denedim sorun devam ediyordu. Şimdiye kadar birçok değişiklik yaptım sanırım bunlardan birisi sebep oldu. Ancak cs ve html kodlarıyla oynamayla böyle bir sorun oluşacağını sanmıyorum, js kodlarından olmuş olabilir mi acaba ?

Tek tek kapatmayınız tümünü kapat diyerek tüm eklentileri kapatıp kontrol ediniz.

(25-08-2013, Saat:15:09)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tek tek kapatmayınız tümünü kapat diyerek tüm eklentileri kapatıp kontrol ediniz.

Dediğiniz gibi denedim sorun devam ediyor hocam..

Büyük ihtimal bir dosya ile oynadınız o yüzden böyle oluyor olabilir.
Ilk olarak çerez ayarlarını kontrol edin.
Gene olmadıysa yaptığınız şablon değişikliklerini eski haline alıp deneyiniz.
Kesin çözüm olarak sorundan önceki yedeğe dönebilirsiniz.

(25-08-2013, Saat:15:25)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Büyük ihtimal bir dosya ile oynadınız o yüzden böyle oluyor olabilir.
Ilk olarak çerez ayarlarını kontrol edin.
Gene olmadıysa yaptığınız şablon değişikliklerini eski haline alıp deneyiniz.
Kesin çözüm olarak sorundan önceki yedeğe dönebilirsiniz.

Bu arada birşey daha farkettim, sayfanın altındayken f5 ile sayfayı yenilediğimde sayfanın en üstüne atıyor, sayfanın altına yani eski kaldığı yere atmıyor. Bunu sadece index'de yapıyor.

Default temaya baktınmı bu iki sorunun için.Yani defaulttada bu sorunlar varmı anladığım kadarıyla çerez ayarlarında sitenizde problem var ama sadece tahmin çünkü ilk defa karşılaştığım bir sorun.