MyBB Depo Forum
r10 veya wmaraci üyeliği verene adminlik veriyorum - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBBDepo (https://mybbdepo.com/mybbdepo-forumu)
+--- Forum: Çöp Deposu (https://mybbdepo.com/cop-deposu-forumu)
+--- Konu Başlığı: r10 veya wmaraci üyeliği verene adminlik veriyorum (/r10-veya-wmaraci-uyeligi-verene-adminlik-veriyorum-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

r10 veya wmaraci üyeliği verene adminlik veriyorum - Takipcİ - 19-08-2013

kendi çıkarlarım doğrultusunda wmaracı ve r10 daki konular ilgimi çekiyor ama üyelik olmayınca işe yaranmıyor bir üyelik verene sitemde adminlik vereceğim wmaracı olursa daha iyi olur

Kod:
takipcisi.biz
sitem

Cvp: r10 veya wmaraci üyeliği verene adminlik veriyorum - Machine - 19-08-2013

(19-08-2013, Saat:14:54)Takipcİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kendi çıkarlarım doğrultusunda wmaracı ve r10 daki konular ilgimi çekiyor ama üyelik olmayınca işe yaranmıyor bir üyelik verene sitemde adminlik vereceğim wmaracı olursa daha iyi olur

Kod:
takipcisi.biz
sitem

Benim bildiğim kadarıyla wmaraci halen ücretsiz üyelik alıyor sadece email adresiniz [email protected] şeklinde kayıt kabul ediyorlar Gülümseme Bu yüzden hiçkimse kalkıpta size burda üyeliğiniz vermez diye düşünüyorum...

Cvp: r10 veya wmaraci üyeliği verene adminlik veriyorum - Takipcİ - 19-08-2013

biliyorum ama 2 kez red ettiler her şeyi doğru doldurdum neden kabul olmuyor site adresimde öyle eposta adreside siteme ait

Cvp: r10 veya wmaraci üyeliği verene adminlik veriyorum - EmreKarakaya - 19-08-2013

Wmaraci warez kabul etmez hocam r10 ise davetiye almanız lazım

sitemdeki tema warez değil diye biliyorum ama nerede warez var r10 da davetiye yollayabilecek varmı

Cvp: r10 veya wmaraci üyeliği verene adminlik veriyorum - Screwy - 19-08-2013

Kolay davetiye bulamazsın. Çünkü davet ettiğin kişi banlanırsa veya ceza alırsa onun aldığı cezayı sende alıyorsun. Pek kolay bulacağınızı sanmam. Ben bile en yakın arkadaşıma davetiye yollamadım sırf bu yüzden Gülümseme

ya üyelik verene sitemi verecem desem gene çıkmaz her halde anlamadığım şey sitenin parasal değeri 424 tl çıktı bu sabah ölçtüğümde ama gene giren çıkan kimse yok 30 konu var yeni açtım tekrardan nasıl bu kadar pahalı oluyor satmaya kalksak alan çıkmayacak ama

Cvp: r10 veya wmaraci üyeliği verene adminlik veriyorum - Machine - 19-08-2013

(19-08-2013, Saat:16:12)Takipcİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ya üyelik verene sitemi verecem desem gene çıkmaz her halde anlamadığım şey sitenin parasal değeri 424 tl çıktı bu sabah ölçtüğümde ama gene giren çıkan kimse yok 30 konu var yeni açtım tekrardan nasıl bu kadar pahalı oluyor satmaya kalksak alan çıkmayacak ama

Hocam önemli olan sitenizde admin olmak değil ? Burada ki herkesin sitesi var herkes birşeylerle meşgül kalkıp birde sizin sitenizde yönetici olacaklarını sanmıyorum + r10 ve wmaraci üyeliklerini vermeler şartını koyuyorsunuz bundan dolayıda hiç gelmezler.Sitenizin parasal değerini hesablayan uygulamalar kesinlikle yanlış değerler vermektedir. 1 konu 1 mesaj olan siteye 1,500 TL gösterdiğini biliyorum açıkcası onlara pek güvenmeyin bir sitenin parasal değeri tekil ziyaretçi sayısı ve google'da ki yeri belirler Süper