MyBB Depo Forum
[1.4 - 1.6] Panel Nasıl Kurabilirim ? - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.6 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Çözülmüş Soru ve Sorunlar (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-cozulmus-soru-ve-sorunlar-forumu)
+--- Konu Başlığı: [1.4 - 1.6] Panel Nasıl Kurabilirim ? (/panel-nasil-kurabilirim-konusu.html)

Panel Nasıl Kurabilirim ? - musditr - 18-08-2013

Web site Site Adresi :
Kod:
shopgamers.com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.10
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : shbox [Kurdum fakat nedense gözükmüyor Şablonlardanda aktif] Prostat - Ticket - destek - ödeme xxx vb.
Sorun Açıklaması : Sorun Degil Hani Online Oyunlar için İp degiştirme Panelleri oluyor Onlar İçin 1 panel Kurmak İstiyorumda nasıl olucak ?

Cvp: Panel Nasıl Kurabilirim ? - Machine - 18-08-2013

Google'den araştırma yapabilirsiniz,mybb ile ilgili bir sorun değil genel sohbet bölümüne açılabilirdir. Panel kurmak biraz zordur hocam kurduktan sonra onu mybb'ye entegre etmek bir hayli zor olacaktır ama yapılabilir...

İnternetten script dağıtımı yapan siteleri bulabilirsiniz böyle script vardır heralde ve panel satanlar onlara bir bakın derim. Ben bilsem size yardım ederdim ama pek bilmiyorum bi kinight online server paneli yapabilirim o kadar Açık Ağızlı Gülümseme

Cvp: Panel Nasıl Kurabilirim ? - musditr - 18-08-2013

(18-08-2013, Saat:17:09)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Google'den araştırma yapabilirsiniz,mybb ile ilgili bir sorun değil genel sohbet bölümüne açılabilirdir. Panel kurmak biraz zordur hocam kurduktan sonra onu mybb'ye entegre etmek bir hayli zor olacaktır ama yapılabilir...

Pardon Peki 1 İp ucu falan verebilirmisin Ne Diye aratabilirim ?

Cvp: Panel Nasıl Kurabilirim ? - Machine - 18-08-2013

(18-08-2013, Saat:17:11)musditr Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-08-2013, Saat:17:09)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Google'den araştırma yapabilirsiniz,mybb ile ilgili bir sorun değil genel sohbet bölümüne açılabilirdir. Panel kurmak biraz zordur hocam kurduktan sonra onu mybb'ye entegre etmek bir hayli zor olacaktır ama yapılabilir...

ip kontrol panelleri , web site kontrol panelleri diye aratabilirsiniz, tam olarak nasıl aranacak bilemiyorum ama istediğiniz gibi bir paneli bulmak zor olacaktır.

Cvp: Panel Nasıl Kurabilirim ? - musditr - 18-08-2013

(18-08-2013, Saat:17:18)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-08-2013, Saat:17:11)musditr Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

ip kontrol panelleri , web site kontrol panelleri diye aratabilirsiniz, tam olarak nasıl aranacak bilemiyorum ama istediğiniz gibi bir paneli bulmak zor olacaktır.

İp kontrol paneli Dediysem Hawıd resetleme panelleri oluyorya onlardan Nasıl yapabilirim yani