MyBB Depo Forum
Yaptığım Özel Tema Resimler . - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBBDepo (https://mybbdepo.com/mybbdepo-forumu)
+--- Forum: Çöp Deposu (https://mybbdepo.com/cop-deposu-forumu)
+--- Konu Başlığı: Yaptığım Özel Tema Resimler . (/yaptigim-ozel-tema-resimler-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

Yaptığım Özel Tema Resimler . - xdersf - 07-08-2013

Bu tema sadece sevdiğim saydığım kişilere verilecektir.

Eğer Diğer Mybb sitelerinde beğenilirse burada paylaşacağım.
NOT:BU 2 GÜN ÖNCEKİ RESİMLERdir yenilikler gelmiştir
Renkler:
Mavi
Siyah
Gri
Yeşil
Açık mor
resim
resim
resim
resim

Cvp: Yaptığım Özel Tema Resimler . - Smyrna35 - 07-08-2013

Bu özel bir tema değil malesef.Bu tema bir kaç temanın özelliklerinin ve bir kaç kodun bir araya gelerek oluşan bir temadır.Tabi sonuçta birşeyler yaptınız ama özel bir tema denemez.

Cvp: Yaptığım Özel Tema Resimler . - xdersf - 07-08-2013

(07-08-2013, Saat:19:56)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu özel bir tema değil malesef.Bu tema bir kaç temanın özelliklerinin ve bir kaç kodun bir araya gelerek oluşan bir temadır.Tabi sonuçta birşeyler yaptınız ama özel bir tema denemez.

evet yine yanlış kelime kullandım özel temanın özel olmasından değil özel kişilere ve geç vereverileceğinden.

Cvp: Yaptığım Özel Tema Resimler . - Funny - 07-08-2013

Footer Kısmı Geliştirilmeli,Kullanıcı Profilinde Düzenlemeler Yapılmalı vs. vs. Süper Yinede emek veriliyor eline sağlık Süper

Cvp: Yaptığım Özel Tema Resimler . - xdersf - 07-08-2013

(07-08-2013, Saat:20:10)FunnyMove Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Footer Kısmı Geliştirilmeli,Kullanıcı Profilinde Düzenlemeler Yapılmalı vs. vs. Süper Yinede emek veriliyor eline sağlık Süper

sağol kullanıcı profili daha yapılmadı 3 gündür uğrasıyorum baanlı olmasam bu kadar güzel olmazdı çünkü yaptığım yenilikte hemen yayınlardım ama banlı olunca insanın yapacak bieşyi olmuyo ve dediğim gibi özel kişilere yaptım yani istersen bana de Süper

Cvp: Yaptığım Özel Tema Resimler . - Smyrna35 - 07-08-2013

(07-08-2013, Saat:20:04)xdersf Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07-08-2013, Saat:19:56)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu özel bir tema değil malesef.Bu tema bir kaç temanın özelliklerinin ve bir kaç kodun bir araya gelerek oluşan bir temadır.Tabi sonuçta birşeyler yaptınız ama özel bir tema denemez.

evet yine yanlış kelime kullandım özel temanın özel olmasından değil özel kişilere ve geç vereverileceğinden.
Evet hocam bu huyunuzu biliyorum.Her zaman popülerlik/tanınmışlık sağlamak için yapıyorsunuz bunları anlayabiliyorum.
Örneğin ; 2-3 ay önceden yurt dışına gideceğim dediniz gitmediniz.Gideceğiniz hafta konu açardınız olur biterdi.
Buda onun gibi özel tema olacak kişilere özel falan diyorsunuz zaman geçicek tekrar bir "R.E" konu yani tekrar konu açılıp konu kasma ve ün kazanmaya çalışmaya çalışıyorsunuz.Böyle devam etmemeniz dileğiyle.

Cvp: Yaptığım Özel Tema Resimler . - WWXD - 08-08-2013

Tema Edıtmı?

Cvp: Yaptığım Özel Tema Resimler . - Skrillex - 08-08-2013

Screwy'nin VB tarzı temasını editlemiş biraz... / gerçi editleme sayılmazda neyse..