MyBB Depo Forum
[1.4 - 1.6] Facebook Tarzı Profil nasıl Yapılır - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.6 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Çözülmüş Soru ve Sorunlar (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-cozulmus-soru-ve-sorunlar-forumu)
+--- Konu Başlığı: [1.4 - 1.6] Facebook Tarzı Profil nasıl Yapılır (/facebook-tarzi-profil-nasil-yapilir-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

Facebook Tarzı Profil nasıl Yapılır - musditr - 26-07-2013

Web site Site Adresi :
Kod:
www.shopgamers.com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.10
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : pro stat - G.SEO - OYUN PLUGİNİ - İLETŞİM SAYFASİ PLUGİN - Screwin Rankları Gülümseme
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Ben Facebook Tarzi Profil Yapmak İstiyorum Böyle Bir şey Yapmak İmkansızmı ? İmkanlıysa Nasıl yapılır ? resim veyatta kod falan varsa verebilirmisinniz ?
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü : örnek : tr.temacim.com daki profil gibi Gülümseme

Cvp: Facebook Tarzı Profil nasıl Yapılır - Screwy - 26-07-2013

Onlar özel kodlama malesef. Kod bilginiz varsa yapabilirsiniz. Paylaşılmadığı için temalardan alıp vermem doğru olmaz ne yazık ki. üzgün

Paylaşılana kadar beklemek zorundasınız.

Cvp: Facebook Tarzı Profil nasıl Yapılır - Controller - 26-07-2013

(26-07-2013, Saat:03:43)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onlar özel kodlama malesef. Kod bilginiz varsa yapabilirsiniz. Paylaşılmadığı için temalardan alıp vermem doğru olmaz ne yazık ki. üzgün

Scewy yapan paylaşıcam diyor bir süre sonra iptal ediyorlar paylaşmıyorlar.. Böyle gidemez artık ..

Cvp: Facebook Tarzı Profil nasıl Yapılır - ByBrown - 26-07-2013

facebook stil profil öyle çok gerekli birşey değilki böyle gitmez falan yapmışsında Gülümseme

Cvp: Facebook Tarzı Profil nasıl Yapılır - Screwy - 26-07-2013

(26-07-2013, Saat:03:55)X-Spoorts Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Scewy yapan paylaşıcam diyor bir süre sonra iptal ediyorlar paylaşmıyorlar.. Böyle gidemez artık ..

Benim yapabileceğim bir şey yok. Adamlar uğraşıp yapıyor. Paylaşmadılar diye gidip kodlarını çalamam onların. Kul hakkına girer Kararsız

Cvp: Facebook Tarzı Profil nasıl Yapılır - yamyamix - 26-07-2013

Aslında çok gösterişli bir şey keşke paylaşılsa. Süper

Cvp: Facebook Tarzı Profil nasıl Yapılır - Smyrna35 - 26-07-2013

Sanırım Mücahit facebook profil kodlarını paylaşacak şuan üstünde çalışıyor paylaşacağım dedi umarım paylaşır ve herkes yararlanır.

Cvp: Facebook Tarzı Profil nasıl Yapılır - Skrillex - 26-07-2013

(26-07-2013, Saat:03:55)X-Spoorts Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26-07-2013, Saat:03:43)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onlar özel kodlama malesef. Kod bilginiz varsa yapabilirsiniz. Paylaşılmadığı için temalardan alıp vermem doğru olmaz ne yazık ki. üzgün

Scewy yapan paylaşıcam diyor bir süre sonra iptal ediyorlar paylaşmıyorlar.. Böyle gidemez artık ..

Sonra ben diyince kabak benim başıma patlıyor, ordan burdan css kodları araklayıp bir araya getirmenin neresi emek, tamam onu geçtim sistem yine dünyaca ünlü facebook sitesinden alıntı, özentilikle dolu bir işte kimse bana emekten söz etmesin yani Süper