MyBB Depo Forum
Google Bunu mu Demek Istediniz - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.6 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Çözülmüş Soru ve Sorunlar (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-cozulmus-soru-ve-sorunlar-forumu)
+--- Konu Başlığı: Google Bunu mu Demek Istediniz (/google-bunu-mu-demek-istediniz-konusu.html)

Google Bunu mu Demek Istediniz - burakcanalgul - 25-07-2013

:alink: Site Adresi :
Kod:
www.forumstring.com
:version: MyBB Sürümü :1.6.9
:eklenti: Kurulu Eklentiler :
  1. google seo , image resizer, default avatar
    Hata: google a site adını yazdığım da bunu mu demek istediniz diyip başka bi site cıkıyor google sitemap mevcut sitemde gorebilirsiniz bu sprundan nasil kurtulabilirim yardiminiz icin simdiden Teşekkürler telefondan yazıyorum hatam varsa k.bakmayin
    Hata resmi : yok

Cvp: Google Bunu mu Demek Istediniz - ibrahimacar64 - 25-07-2013

(25-07-2013, Saat:22:02)burakcanalgul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Web site Site Adresi :
Kod:
www.forumstring.com
Versiyon MyBB Sürümü :1.6.9
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
    Hata: google a site adını yazdığım da bunu mu demek istediniz diyip başka bi site cıkıyor google sitemap mevcut sitemde gorebilirsiniz bu sprundan nasil kurtulabilirim yardiminiz icin simdiden Teşekkürler telefondan yazıyorum hatam varsa k.bakmayin

hacı anladığım kadarıyla 'string' kelimesinde rekabet fazla valla onda üst sıralara pek çıkamazsın. forum string yazdığımda ilk çıkan siteye girdim site pr3 üst sıralar çıkman için çok ugrasman gerek. yani forum string yazıldıgında üst sıralara çıkmak için. Örn call of duty indir yazarsın seo iyiyse üst sırada çıkarsın kastettiğim bu değildi umarım anlamışsındır.

Cvp: Google Bunu mu Demek Istediniz - burakcanalgul - 25-07-2013

(25-07-2013, Saat:22:06)ibrahimacar64 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25-07-2013, Saat:22:02)burakcanalgul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Web site Site Adresi :
Kod:
www.forumstring.com
Versiyon MyBB Sürümü :1.6.9
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :

hacı anladığım kadarıyla 'string' kelimesinde rekabet fazla valla onda üst sıralara pek çıkamazsın. forum string yazdığımda ilk çıkan siteye girdim site pr3 üst sıralar çıkman için çok ugrasman gerek. yani forum string yazıldıgında üst sıralara çıkmak için. Örn call of duty indir yazarsın seo iyiyse üst sırada çıkarsın kastettiğim bu değildi umarım anlamışsındır.

Dediğin de haklı olabilirsin ama amacım ust siraya cikmak degil google a site adresimi yazdigimda bunu mu demek istediniz cıkıyor anlatabildim mi bilmiyorum

Cvp: Google Bunu mu Demek Istediniz - xpserkan - 25-07-2013

1 haftalık site için biraz aceleci davranıyorsunuz hocam..

resim

Az daha sabırlı olmanızı tavsiye ediyorum, sıfır domainler ortalama 10 ila 20 gün içerisinde index almaya başlıyor..