MyBB Depo Forum
Temayi Yükledikten sonra resimler görükmüyor yardım. - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.6 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Çözülmüş Soru ve Sorunlar (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-cozulmus-soru-ve-sorunlar-forumu)
+--- Konu Başlığı: Temayi Yükledikten sonra resimler görükmüyor yardım. (/temayi-yukledikten-sonra-resimler-gorukmuyor-yardim-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

Cvp: Temayi Yükledikten sonra resimler görükmüyor yardım. - Smyrna35 - 16-07-2013

(16-07-2013, Saat:15:13)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam tema resimleri her temada images klasörüne atılmaz bazıları anadizine atılır. Ordaki gözükmeyen resimlerin üzerine gelip sağ click+öğeyi denetle komutunu uyguladığınızda altta bir bölüm açılır ve resimin yolunu gösterir. O gösterdiği yola resim dosyanızı gerektiği gibi atarsanız sorununuz düzelir. Teamwieverlik bir iş yokki Gülümseme
Hepsi zaten images klasörüne atılıyor demiyorum.Arkadaş diyorki özel mesajdan default temadada bu sorun var o halde tek şık olarak images klasöründe sorun var anlamına geliyor eksik olabilir.

Cvp: Temayi Yükledikten sonra resimler görükmüyor yardım. - Screwy - 16-07-2013

(16-07-2013, Saat:15:15)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16-07-2013, Saat:15:13)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam tema resimleri her temada images klasörüne atılmaz bazıları anadizine atılır. Ordaki gözükmeyen resimlerin üzerine gelip sağ click+öğeyi denetle komutunu uyguladığınızda altta bir bölüm açılır ve resimin yolunu gösterir. O gösterdiği yola resim dosyanızı gerektiği gibi atarsanız sorununuz düzelir. Teamwieverlik bir iş yokki Gülümseme
Hepsi zaten images klasörüne atılıyor demiyorum.Arkadaş diyorki özel mesajdan default temadada bu sorun var o halde tek şık olarak images klasöründe sorun var anlamına geliyor eksik olabilir.

Halil atarlanma hemen ben sana demedim ki konuda yazmış ya imagese attım diye ondan dedim Açık Ağızlı Gülümseme

Cvp: Temayi Yükledikten sonra resimler görükmüyor yardım. - Smyrna35 - 16-07-2013

(16-07-2013, Saat:15:18)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16-07-2013, Saat:15:15)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Halil atarlanma hemen ben sana demedim ki konuda yazmış ya imagese attım diye ondan dedim Açık Ağızlı Gülümseme
Gülümseme) Ne alaka atarlanma değilki bu benim konuşma biçimimdir.Yani ben bana dedin sandım o yüzden gerekli cevabı yazma gereği duydum sorun yok yani Gülümseme)

Cvp: Temayi Yükledikten sonra resimler görükmüyor yardım. - khatlow - 16-07-2013

sakin arkadaslar defaultta değil default harici her temada aynı sorun var dedm Gülümseme

(16-07-2013, Saat:15:33)khatlow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sakin arkadaslar defaultta değil default harici her temada aynı sorun var dedm Gülümseme
Hocam o halde resim url si şeklinde anlattığımız gibi uygulayacaksınız.