MyBB Depo Forum
Arkadaşlar benim forumumda biri botnet saldırı veya dünyanın 1 numaralı hackeri olsa - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.6 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Çözülmüş Soru ve Sorunlar (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-cozulmus-soru-ve-sorunlar-forumu)
+--- Konu Başlığı: Arkadaşlar benim forumumda biri botnet saldırı veya dünyanın 1 numaralı hackeri olsa (/arkadaslar-benim-forumumda-biri-botnet-saldiri-veya-dunyanin-1-numarali-hackeri-olsa-konusu.html)

Sayfalar: 1 2 3

Arkadaşlar benim forumumda biri botnet saldırı veya dünyanın 1 numaralı hackeri olsa - Erdem Alsırt - 10-07-2013

Arkadaşlar benim forumumda biri botnet saldırı veya dünyanın 1 numaralı hackeri olsa bile forumumu asla hackleyemeyecek hale nasıl getireiblirim?

facebook gibi asla hacklenemeyecek hale getirmek istiyorum?

biri anlataiblirmi?

Cvp: Arkadaşlar benim forumumda biri botnet saldırı veya dünyanın 1 numaralı hackeri olsa - alicome7 - 10-07-2013

kardeşim öncelikle.
1-dünyada hacklenmeyecek sistem yoktur .
2- facebook bile hackleniyor. (hack gündemini takip et.)
3-ddos ve botnet saldırısı için benim paylaştığım ddos önleyici eklentiyi kullan.
4- son olarak ek güvenlikler için bana ulaşırsan yardımcı olurum sana Göz kırpma

Cvp: Arkadaşlar benim forumumda biri botnet saldırı veya dünyanın 1 numaralı hackeri olsa - erce bayer - 10-07-2013

senin eklentisini bile kullansa mybb alt yaısı tek ddos ile işi bitiyor tecrübe konuşuyorGöz kırpmaKarizmatik GülümsemeKarizmatik Gülümseme

Cvp: Arkadaşlar benim forumumda biri botnet saldırı veya dünyanın 1 numaralı hackeri olsa - Erdem Alsırt - 10-07-2013

(10-07-2013, Saat:02:44)alicome7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kardeşim öncelikle.
3-ddos ve botnet saldırısı için benim paylaştığım ddos önleyici eklentiyi kullan.
4- son olarak ek güvenlikler için bana ulaşırsan yardımcı olurum sana Göz kırpma

dediğin eklentiyi kurdum tamamda

daha fazla önlemler almak istiyorum forumum en az 5 yıl dayansın istiyorum nasıl olcak?

Cvp: Arkadaşlar benim forumumda biri botnet saldırı veya dünyanın 1 numaralı hackeri olsa - alicome7 - 10-07-2013

(10-07-2013, Saat:02:49)erce bayer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: senin eklentisini bile kullansa mybb alt yaısı tek ddos ile işi bitiyor tecrübe konuşuyorGöz kırpmaKarizmatik GülümsemeKarizmatik Gülümseme

Gülümseme heykır mısın sen kardeşim Gülümseme söylediğin de doğru hani Göz kırpma

Cvp: Arkadaşlar benim forumumda biri botnet saldırı veya dünyanın 1 numaralı hackeri olsa - Erdem Alsırt - 10-07-2013

(10-07-2013, Saat:02:49)erce bayer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: senin eklentisini bile kullansa mybb alt yaısı tek ddos ile işi bitiyor tecrübe konuşuyorGöz kırpmaKarizmatik GülümsemeKarizmatik Gülümseme

Erceye mesaj atmayın beyler erce çok korkunç biri ne kadar chmod koruması ne kadar saldırı önlemi alsamda o herşeyi hackleyebiliyor facebook gibi siteleride çökerttiğini söyledi az önce hiç güvenilir biri değil forumlarımın içine etti o!

bunuda hackleyecem diyo bu arkadaşta ne var ercede??

(10-07-2013, Saat:02:52)Erdem Alsırt Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-07-2013, Saat:02:44)alicome7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kardeşim öncelikle.

dediğin eklentiyi kurdum tamamda

daha fazla önlemler almak istiyorum forumum en az 5 yıl dayansın istiyorum nasıl olcak?

erceeee kardeşim heykır mısın sen Gülümseme dedim bişi söylemedin sanla nick alalım belki tanırım seni bakalım neymişsin kimsin anlarız Göz kırpma

config ismini değiştir, admin panel ismini değiştir, admin panel girişine ek pin ekle, uploads klasör chmod 777 ise 400 yap. aklıma geldikçe yazarım dediğim gibi bana ulş öm ile yardım cı olayım.

ARKADAŞLAR HEPİNİZE SÖLYÜYORUM ERCE BAYER DEDİKİ MYBB FORUMUN ALT YAPISI ÇOK ZAYIF DEDİ RAHATÇA HACKLENEBİLİR DEDİ GÜVENİLİR DEĞİL DEDİ VBULLETİN 5 SAĞLAMMIŞ ÖYLE DİYOR!!!

DOĞRUMU???