MyBB Depo Forum
MyBBArsiv.com & MyBBServisi.com Satılık - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: Web Market (https://mybbdepo.com/web-market-forumu)
+--- Forum: Site Alış-Satış-Takas (https://mybbdepo.com/site-alis-satis-takas-forumu)
+--- Konu Başlığı: MyBBArsiv.com & MyBBServisi.com Satılık (/mybbarsiv-com-mybbservisi-com-satilik-konusu.html)

MyBBArsiv.com & MyBBServisi.com Satılık - hayel - 16-06-2013

Merhabalar,
Domain
mybbarsiv.com bitiş tarihi :04.09.2013
mybbservisi.com bitiş tarihi : 05.02.2014

Tek Domain 20 TL.
Çift Domain 35 TL

Cvp: MyBBArsiv.com & MyBBServisi.com Satılık - Machine - 17-06-2013

Domainler hangi firmadan tescil edildi ? domainlerin size ait olduğunu gösteren bir resim,belge yok ? İletişim linki vs yok ? Bunun bir satış konusu olduğunu sanıyordum kazıklama konusu galiba...

Bazı arkadaşlarımız fiyatı uygun görüp direk balıklama dalıyorlarda sonra kazıklanmasınlar,sizin şahsınıza karşı bir tutumum yok açıkcası satış konusunda her türlü bilgiyi eklemeniz gerekir.

Alacak kişiler size güvenip,iletişime geçebilmeleri lazımdır.Ben domain arıyorum şu aralar lakin böyle konuları ve kişileri gördükçe ikinci el almıyacağım galiba üzgün

Cvp: MyBBArsiv.com & MyBBServisi.com Satılık - Skrillex - 17-06-2013

(17-06-2013, Saat:12:08)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Domainler hangi firmadan tescil edildi ? domainlerin size ait olduğunu gösteren bir resim,belge yok ? İletişim linki vs yok ? Bunun bir satış konusu olduğunu sanıyordum kazıklama konusu galiba...

Bazı arkadaşlarımız fiyatı uygun görüp direk balıklama dalıyorlarda sonra kazıklanmasınlar,sizin şahsınıza karşı bir tutumum yok açıkcası satış konusunda her türlü bilgiyi eklemeniz gerekir alacak kişiler size güvenip,iletişime geçebilmeleri lazımdır.

Onu geçtim, MyBB Destek forumunda MyBB uzantılı domain satmak akıla mantığa sığıyormu Süper

Cvp: MyBBArsiv.com & MyBBServisi.com Satılık - Breezep - 17-06-2013

(17-06-2013, Saat:12:08)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Domainler hangi firmadan tescil edildi ? domainlerin size ait olduğunu gösteren bir resim,belge yok ? İletişim linki vs yok ? Bunun bir satış konusu olduğunu sanıyordum kazıklama konusu galiba...

Bazı arkadaşlarımız fiyatı uygun görüp direk balıklama dalıyorlarda sonra kazıklanmasınlar,sizin şahsınıza karşı bir tutumum yok açıkcası satış konusunda her türlü bilgiyi eklemeniz gerekir.

Alacak kişiler size güvenip,iletişime geçebilmeleri lazımdır.Ben domain arıyorum şu aralar lakin böyle konuları ve kişileri gördükçe ikinci el almıyacağım galiba üzgün

Adres eklemeyi unutmuş olabilir hocam, bu kadar fazla yüklenmeyin bence Gülümseme

Cvp: MyBBArsiv.com & MyBBServisi.com Satılık - hayel - 17-06-2013

kazıklamamı ? kimi bu güne kadar kazıklamışım yakından bakalım kimleri kazıklamışım ?
resim
http://n1306.hizliresim.com/1b/k/p8dj3.png

(17-06-2013, Saat:12:11)Skrillex Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Bazı arkadaşlarımız fiyatı uygun görüp direk balıklama dalıyorlarda sonra kazıklanmasınlar,sizin şahsınıza karşı bir tutumum yok açıkcası satış konusunda her türlü bilgiyi eklemeniz gerekir alacak kişiler size güvenip,iletişime geçebilmeleri lazımdır.

Onu geçtim, MyBB Destek forumunda MyBB uzantılı domain satmak akıla mantığa sığıyormu Süper

mantığı öğreniceksem senden öğrenmiyeceğim. istediğim domaini satarım mybb sitesinde mybb domaini satılmaz diye bi kural mevcut değil.

Domaini Almak İsteyen Kişi Skype : [email protected] tarafından iletişime geçebilir.

Cvp: MyBBArsiv.com & MyBBServisi.com Satılık - hayel - 20-06-2013

güncel,

Cvp: MyBBArsiv.com & MyBBServisi.com Satılık - hayel - 23-06-2013

domain fiyatları indirildi.

Cvp: MyBBArsiv.com & MyBBServisi.com Satılık - hayel - 24-06-2013

konu kitlenebilir domainler yakında proje amaçlı açılacaktır.