MyBB Depo Forum
"Mybb Tema Yapalım" Projesi Alımları -TcTasarım & CreativeTR - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBBDepo (https://mybbdepo.com/mybbdepo-forumu)
+--- Forum: Çöp Deposu (https://mybbdepo.com/cop-deposu-forumu)
+--- Konu Başlığı: "Mybb Tema Yapalım" Projesi Alımları -TcTasarım & CreativeTR (/mybb-tema-yapalim-projesi-alimlari-tctasarim-creativetr-konusu.html)

"Mybb Tema Yapalım" Projesi Alımları -TcTasarım & CreativeTR - Kuzey - 03-06-2013

Mybb Tema Yapalım projesi var aklımda.
Amacım mybb tema yapıp satmak veya paylaşmak,paylaşma taraftarıyım.
Bayiliğim var hosting ve reseller satıyorum , hosting alana tema ücretsiz gibi birşeyde olur.

Projeyi anlatıyorum ;
Benim yönetiminde oldugum bir tema yapacağız,tema neredeyse hazır, elimde bir tema var özel yapım olan , önceki sitemde xFeyz ile yapmıştık, o temayı editlemeyi planlıyorum..

Yapmak istediklerim;
1- Temanın profil alanı düzenlenecek.
2- Postbit düzeltilecek.
3- Temadaki eksikler , hatalar düzeltilecek.

Bana Nasıl Ulaşırsınız ?
Özel Mesaj Atabilirsiniz.
İmza alanında iletişim bilgilerim var.

Alımlar Nasıl Olacak ;
Kodlama Bilmesi Şart.(Html,Css)
Yaş en az 14 olmak zorunda.
Yaptığı bir kaç tasarımı görmek zorundayım.

Ben Neden Böyle Birşey Yapıyorum ? ;
Birsürü insan tema arıyor , ucuz olsun , ücretsiz olsun birşeyler merak ediyor internette adam gibi tema cok az bulunuyor , güzel bir tema yaparak insanlara iyi birşeyler kazandırmak istiyorum. Peki bunu benden başkası yapamaz mı ? Yapar ama benim tema neredeyse hazır ona devam edilecek.

Temayı Yapınca Adınız Footerde Yazacak Mı ?
Adınız yazmayacaktır , elimde tasarım üzerine bir domain var onun adı ve linki olacaktır. Herkes o kuruma,gruba bağlı olarak kalacaktır, yani herkez ekipten birisi olacaktır, temayı paylaşırken yapımcılarda herkezin ismi tek tek yazacaktır.

Daha fazla sorunuz vs. olursa özel mesaj atmanız rica olunur , konuyu işgal etmeyelim.

Cvp: "Mybb Tema Yapalım" Projesi Alımları -TcTasarım & CreativeTR - Remzi0068 - 04-06-2013

Hersey iyi güzelde, tasarimi yapan arkadasin Kaari ne olacak bu is'den? Sizin elinize tema gececek Hosting/tema satarak, Ekip'dekiler siz para kazanin diye vakitlerinimi öldürecekler?

Cvp: "Mybb Tema Yapalım" Projesi Alımları -TcTasarım & CreativeTR - Kuzey - 04-06-2013

Tabi ki hayır , temadan gelen para ve hostingden gelen para ortak olarak bölüşülecek, veya onlara hosting vs. vereceğim yani bir türlü onların hakkını vereceğim , en alta ozel mesaj ile soruları sorabilirsiniz demiştim oradan sorarlar ne istediklerini vs. söylerler ben teklifimi sunarım kabul eden ortağımdır Gülümseme

Cvp: "Mybb Tema Yapalım" Projesi Alımları -TcTasarım & CreativeTR - Xion - 04-06-2013

Merhabalar, Ben selim.
13 yaşındayım ancak kendim HTML&CSS site tasarımı yapacak kadar bilgim var. Zaten DF yönetimindeydim + KaanN, Time Traveler, rayrayboing93 EraySoylu vs. gibi arkadaşlar bilgimi sorabilirsin

Tek sorun 13 yaşında olmam üzgün

Cvp: "Mybb Tema Yapalım" Projesi Alımları -TcTasarım & CreativeTR - Kuzey - 04-06-2013

Özel mesaj ile facebook ve diğer iletişim bilgilerini atabilirmisin?

Cvp: "Mybb Tema Yapalım" Projesi Alımları -TcTasarım & CreativeTR - Anil ALTİN - 07-06-2013

Kaar Ne ?

Cvp: "Mybb Tema Yapalım" Projesi Alımları -TcTasarım & CreativeTR - Breezep - 07-06-2013

(04-06-2013, Saat:18:12)fly.Lodos Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar, Ben selim.
13 yaşındayım ancak kendim HTML&CSS site tasarımı yapacak kadar bilgim var. Zaten DF yönetimindeydim + KaanN, Time Traveler, rayrayboing93 EraySoylu vs. gibi arkadaşlar bilgimi sorabilirsin

Tek sorun 13 yaşında olmam üzgün

Bende bilirim seni W7selim.

Konu kilit, kullanıcı banlanmış.