MyBB Depo Forum
Portal Sayfa Geçişleri - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB 1.6 Depo (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-depo-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Çözülmüş Soru ve Sorunlar (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-cozulmus-soru-ve-sorunlar-forumu)
+--- Konu Başlığı: Portal Sayfa Geçişleri (/portal-sayfa-gecisleri-konusu.html)

Sayfalar: 1 2

Portal Sayfa Geçişleri - G A M E A L L - 26-05-2013

Versiyon-Saat mybb 1.6.10
Bilgi Portal sayfamda 5 adet konu sınırı getirdim ancak ben 6. konunun otomatik olarak 2. sayfaya geçeceğini sanıyordum ama öyle olmadı yani portal sayfasının en altında
toplam ( 300 ) sayfa [1][2][3] gibi şeyin olmasını istiyorum aynı tr.mybbdepo.com'un portalında olduğu gibi .. teşekkürler şimdiden

Cvp: Portal Sayfa Geçişleri - bitanem03 - 26-05-2013

(26-05-2013, Saat:12:01)G A M E A L L Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Versiyon-Saat mybb 1.6.10
Bilgi Portal sayfamda 5 adet konu sınırı getirdim ancak ben 6. konunun otomatik olarak 2. sayfaya geçeceğini sanıyordum ama öyle olmadı yani portal sayfasının en altında
toplam ( 300 ) sayfa [1][2][3] gibi şeyin olmasını istiyorum aynı tr.mybbdepo.com'un portalında olduğu gibi .. teşekkürler şimdiden

Pro portal son sürümünü kullan istediğin benim sitemdeki gibi ise pro portal 1.0
PHP Kod:
ceptime.org 
bu benim dediğim

Cvp: Portal Sayfa Geçişleri - G A M E A L L - 26-05-2013

sen deneyipte uyguladın mı bir sonuç aldın mı ,, onu söyle link ver birşeyler yap ....

Cvp: Portal Sayfa Geçişleri - alemburda - 26-05-2013

ben pro portal kullanıyordum sonra mybb paketini değiştirdim sonra pro portal çalışmadı daha sonra default portal yükledim bu seferde 1-2-3 vs onlar gitti Kafası Karışmış

(26-05-2013, Saat:12:41)alemburda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben pro portal kullanıyordum sonra mybb paketini değiştirdim sonra pro portal çalışmadı daha sonra default portal yükledim bu seferde 1-2-3 vs onlar gitti Kafası Karışmış

ben pro portal indirdikten sonra sayfa geçişleri olacak mı ? .... çünkü ben ne güncelleme nede başka bir şey hiçbirisini yapmayacağım ... eklentiler bozulmasın diye ..... nereden indirdiysen link vs birşeyler yollar mısın ..... teşekkür ederim

basit birşeymiş buldum:
şablonlarından portala gel
Kod:
{$announcements}
altına ekle:

Kod:
<center>{$multipage}</center>

(26-05-2013, Saat:12:50)alemburda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: basit birşeymiş buldum:
Kod:
{$announcements}
altına ekle:

Kod:

olmadı

(26-05-2013, Saat:12:51)G A M E A L L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26-05-2013, Saat:12:50)alemburda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: basit birşeymiş buldum:
Kod:
{$announcements}
altına ekle:

Kod:

olmadı

ben kullanıyorum oldu sadece kodu yazarak başka birşey yapmadım kullandığın temaya yaptın Nasıl - Neydi
resim