MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sanırım Bir Süre Yokum...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Sevgili MyBBDepo ailesi,

Goz hastaliklarim nedeniyle, kor olmamak icin WEB hayatimi bir sureligine birakiyorum. Girersem de hafta da en fazla 1 saat girebilirim ama bunun icinde de malesef MDP'ye yer ayiramayabilirim.

Tema cizimlerim devam edecek, Burak ve Medet ile projemizde satilacak temalardan bahsediyorum. Bu hafta sonu acik olacagim ama devaminda bir ihtimal olacak.

Beni sevenler, sevmeyenler var, veya hic biri yani herkese hayatlarinin ve sagliginin bilgisayarlarindan cok daha fazla degerli oldugunu hatirlatirim.

En fazla 5 ay sonra sizlerle kalici olarak gorusmek uzere, gercekten bir cok surprizime sasirmanizi planliyorum.

İyi gunler herkese simdiden tesekkur ederim.
En kisa surede hastalagimi yenmek umuduyla...
Geçmiş ola ...
geçmiş olsun mühim olan sağlık hayrola gözünden rahatsızlığın nedir Nasıl - Neydi
geçmiş olsun
Kardeşim geçmiş olsun inşallah en yakın zamanda aramıza dönersin.
Geçmiş olsun, önce sağlık
Öncelikle geçmiş olsun Mete.

Aslında bakarsanız göz ile sorunları olan bende varım. Günde en az 8 saat pc başındayım ve nerede ise 2 ayda bir göz doktoruna gidiyorum kontrol için. Sanırım yakında doktorunda önerdiği gibi zararlı ışınlardan kuruyucu sadece pc basında takabileceğim gözlük alacağım, bu gözlüğü günde 4 saat ten fazla pc başında olan arkadaşlara da öneririm.
geçmiş olsun

banada yakında göz doktoru yolu gözükecek gibi Açık Ağızlı Gülümseme günde 7-8 pc basındayım bide tatil oldumu 12 saati geçiyor
Sayfalar: 1 2