MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Usta İndex V1
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
İndex'in Yapımcısı : usta
İndex'in Düşüncesi : usta

Herşeyi Ben Düşünüp Yaptım Resmi Hazır Edip Kodladım.

Not : Bu İndex'i Kimse Çalamaz Sağ Tıklama Engeli Vardır.
Hiç Kalkışmayın Bilene...

+ Kimse PSD Demesin PSD Değildir.

Buyrun Resim :
resim

Yorumlarınızı Bekliyorum

Demo : Demo
Bana Küssünüz Diye Projeme Kötü Deme Bari
ctrl+u ile alınabilir, bilginize...
(21-05-2013, Saat:22:45)WampiR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ctrl+u ile alınabilir, bilginize...

Nasıl Gizleyebilirim
Gizleyenmiyor diye biliyorum.Bazıları ctrl + u ve f12 yasak koyuyor ama gene alınıyor.
(21-05-2013, Saat:22:51)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Gizleyenmiyor diye biliyorum.Bazıları ctrl + u ve f12 yasak koyuyor ama gene alınıyor.

Gerek Kalmadı Teşekkürler Her Güvenliği Koydum Yasakladım 2'sinide Her Tuşu Yasakladım.
(21-05-2013, Saat:22:51)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Gizleyenmiyor diye biliyorum.Bazıları ctrl + u ve f12 yasak koyuyor ama gene alınıyor.

Koysan bile bir önceki sayfada öğeyi denetle menüsü yani f12'ye bastığında yeni sayfada açık kalıyor ve kodları gözüküyor...
(21-05-2013, Saat:22:56)Skrillex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Koysan bile bir önceki sayfada öğeyi denetle menüsü yani f12'ye bastığında yeni sayfada açık kalıyor ve kodları gözüküyor...

Kod:
http://hilevakti.10tl.net/

Girin İstediğinizi Yapın Kodları Bulana Onun Olsun Açık Ağızlı Gülümseme
Sayfalar: 1 2