MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB Forumlara On MauseOver Yapımı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
MyBB Forumlara On MouseOver Yapımı
Admin Paneli Sağ Ok Kullandığınız Tema Sağ Ok Forum Bit şablonlar Sağ Ok forumbit_depth2_forum şaplonunu açıyoruz ve hemen alttaki kodu buluyoruz.

Alttaki Kodu Bulun :

Kod:
<td class="{$bgcolor}" valign="top">

Bu Kodla Değiştiriniz:

Kod:
<td class="{$bgcolor}" valign="top"
    style='background:#F7F7F7 no-repeat bottom right;'
    onclick="window.location.href='forumdisplay.php?fid={$forum['fid']}'" onMouseOver="this.style.background='#CEE6EE url(images/mouseover.png) no-repeat bottom right'; this.style.cursor='pointer'" onMouseOut="this.style.background='#F7F7F7   no-repeat bottom right';">

on Mauseover'de çıkmasını istediğiniz resmi images Klasörüne Atmayı unutmayınız.!

Örnek resim yolu:

Kod:
images/mouseover.png

Örnek resim:

resim

Makale-Not Ek Not: Resim uzantısı önemli değildir bunu siz kendinize göre ( gif,jpg,png vs..) gibi yapabilirsiniz,ayrıca on Mauseover'de arkaplan renginide temanıza göre renk kodlarını kullanarak düzenliyebilirsiniz.

Ayrıca internet explorer 7 ,8 ve 9'da çalışmaz ise şu adımları uyguluyoruz:

Kod:
background='#CEE6EE url(images/mouseover.png) no-repeat bottom right';

Üsteki kodun yerine aşağıdaki gibi uygulayın:

Kod:
backgroundImage='url(images/mouseover.png)';

Kolay gelsin: Göz kırpma

AlıntıKaynak: www.mybb.com.tr
Teşekkürler Gülümseme
Madde 16. Forumda açılan konulara teşekkür etmek için resim butonunu kullanınız Aksi halde uyarı alırsınız.
Bkz>Forum Kuralları
Bunu logo'ya uyarlayabilir misiniz ?
Ben bunu gelişmiş forum istatistilerinde resimsiz yapmak istiyorum nasıl yapabilirim?Ve ben bundada sadece forumun üstüne gelince sadece renk versin ama resim olmasın istiyorum nasıl yapabilirm?Teşekkürler.
(05-08-2012, Saat:02:07)fatalboy07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bunu logo'ya uyarlayabilir misiniz ?

Ayni sorunun cevabini ben de merak ediyorum. Yardimci olabilecek bir arkadas var midir?