MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Terfi Sistemi Yardım (Araştırdım Bulamadım)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhabalar,

Çok araştırdım fakat bulamadım. Yapmaya çalıştığım şey siteye her yeni kayıt olan kullanıcı "Yeni Üye" rankını alacak, 5 mesajdan sonra ise "Üye" rankını alacak.

Terfi grubu kurdum. Aktif.
Promotion. 2sn ayarlı. Aktif.
Eklenti çok fazla yok.

Yardım edecek var mı? Acil.
Hocam size şöyle izah edeyim;

Admin Kp > Kullanıcılar & Gruplar > Kullanıcı Başlıkları > Oradan hangi mesaj aralığında hangi rank verilecek ayarlayın kendinize göre.

Daha sonra Admin Kp > Kullanıcılar & Gruplar > Gruplar > Hangi gruba mesaj sayısına göre rank vermek istiyorsanız onu seçin > "Varsayılan Kullanıcı Başlığı" kutucuğunu boş bırakıp kaydedin.
(02-05-2013, Saat:22:45)Time Traveler Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam size şöyle izah edeyim;

Admin Kp > Kullanıcılar & Gruplar > Kullanıcı Başlıkları > Oradan hangi mesaj aralığında hangi rank verilecek ayarlayın kendinize göre.

Daha sonra Admin Kp > Kullanıcılar & Gruplar > Gruplar > Hangi gruba mesaj sayısına göre rank vermek istiyorsanız onu seçin > "Varsayılan Kullanıcı Başlığı" kutucuğunu boş bırakıp kaydedin.

Hocam siz yapabilir misiniz?
(02-05-2013, Saat:22:47)JecQuanty Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(02-05-2013, Saat:22:45)Time Traveler Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam size şöyle izah edeyim;

Zor bir şey değil hocam 2 dk.'da yapabilirsiniz. Şuan kapatmak zorundayım eğer yapamazsanız yarın saat akşam 6 civarında yapabilirim. Hayırlı Akşamlar..
(02-05-2013, Saat:22:49)Time Traveler Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(02-05-2013, Saat:22:47)JecQuanty Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Zor bir şey değil hocam 2 dk.'da yapabilirsiniz. Şuan kapatmak zorundayım eğer yapamazsanız yarın saat akşam 6 civarında yapabilirim. Hayırlı Akşamlar..

Öyle yapıyorum fakat olmuyor Gülümseme
sanırım çalışması için üyenin foruma giriş yapması gerekiyordu