MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Turquoise Tema Çizimi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Yepyeni tema çizimiyle karşınızdayım. Temada son konular nölümünü unutmuşum eklerim bi ara neyse. Gülümseme

resim
Çok mavi bence, ama gerçekten çok güzel bir çizim olmuş. Eline sağlık.
(21-04-2013, Saat:23:12)Twocatys Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Çok mavi bence, ama gerçekten çok güzel bir çizim olmuş. Eline sağlık.

Çok mavi çünkü adı Turkuaz Tema Gülümseme Teşekkür ederim.
(21-04-2013, Saat:23:13)XR-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(21-04-2013, Saat:23:12)Twocatys Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Çok mavi bence, ama gerçekten çok güzel bir çizim olmuş. Eline sağlık.

Farkındayım, şimdi ben Black diye bir tema çizsem tamamen siyah yapsam beğenir miydin peki? Gülümseme
Hocam iyi çizmişsiniz. ranklarınızın psd sini veriyormusunuz acaba?

İyi günler.
(21-04-2013, Saat:23:21)Twocatys Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(21-04-2013, Saat:23:13)XR-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Farkındayım, şimdi ben Black diye bir tema çizsem tamamen siyah yapsam beğenir miydin peki? Gülümseme

Mete mavi olan yerler sadece theadlar ve site haritası pek fazla değil yani Gülümseme Yorumun için saol bir dahaki sefere dikkat ederim Gülümseme

(21-04-2013, Saat:23:21)gokberk89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam iyi çizmişsiniz. ranklarınızın psd sini veriyormusunuz acaba?

İyi günler.

Veririz Gülümseme Hangi sitede kullanılacak?
hocam çizimi tema yapmak için talibim

gerçekten çok beğendim

ortak olarak fiyatta anlaşırsak satış yapabileceğimiz bir tema
Tamam hocam Gülümseme PSD'yi özeleden ulaştırıyorum.