MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Oyun
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar bana oynamak için önerebileceğiniz oyun varmı online yada tek oyuncu fark etmez ancak ekran kartım pek iyi değil ona göre tavsiye ederseniz sevinirim.

Ekran kartı: İntel HD Graphics 4000 => 1024 MB Oluyor
Sniper elite v2 oyna fena oyundur, kasarsa ayarları düşürüp oynarsın ben öyle yapıyorum Süper
VC:MP
Online Olmayan :

Crysis Serisi
Assasin Creed Serisi
Tomb Raider 2013

Online Oyunlardan :

- Silkroad Online
- Knight Online
(19-04-2013, Saat:16:21)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Online Olmayan :

Crysis Serisi
Assasin Creed Serisi
Tomb Raider 2013

Online Oyunlardan :

- Silkroad Online
- Knight Online

Saydıklarınızın hepsi online olarakta oynanabiliyor, hatırlatayım Açık Ağızlı Gülümseme
(19-04-2013, Saat:16:51)Skrillex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Saydıklarınızın hepsi online olarakta oynanabiliyor, hatırlatayım Açık Ağızlı Gülümseme

Her şey tadında güzel. Oyunu bozmanın manası yok genelde multiplayer oynanmayan oyunlar onlar. Yoksa neyin ne olduğunu benden iyi bilen yoktur merak etme Göz kırpma
(19-04-2013, Saat:18:08)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(19-04-2013, Saat:16:51)Skrillex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Saydıklarınızın hepsi online olarakta oynanabiliyor, hatırlatayım Açık Ağızlı Gülümseme

Her şey tadında güzel. Milletin emeğini hiçe sayıp oyunu bozmanın manası yok. Yoksa neyin ne olduğunu benden iyi bilen yoktur merak etme Göz kırpma

Hoop ! Konumda kavga çıkarmayın Gülümseme herkese teşekkür ederim tavsiyesi için
Online oyun :
Knight Online , Knight Online pvp
Counter Strike
Cross Fire

Online Olmayan (Bazıları Orjinal ise Online Oynanabiliyor) :
Assasin Creed 3
Far Cry 3
Football Manager 2013 (Not : Orjinal olmadan çalışmıyor)
Pro Evolution Soccer 2013
Fifa 2013