MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Host Sağlayacak Var Mı [Yıllık ücreti Ortak Ödeyeceğiz] ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar ben .com domain alacağım bana host sağlayacak olan var mı hostun fıyatı ne kadarsa yılık bende para vereceğim + guvenılır bırı olması gerek Gülümseme
Hocam anladığım kadarı ile host ücretini ortak ödeyeceksiniz. Eğer doğru anladıysam konu başlığı içerik ile uyumsuz. Başlıktan ücretsiz host aradığınız anlaşılıyor.
evet host'u olan varsa .net domain alcağım ucreti beraber ödeyeceğiz ??
aysima öneririm kendin ödeyeceksen.Süper
kardeşim sana local sistemi öneririm orda domainlar 20 tl hosların en düşügü 10 tl cok ucuz host satıyorlar domaini bilmiyorum ama.
İkisine birden niye para ödüyorsun ? zaten alan adına para veriyorsuyn, birde hostamı para vereceksin, ben çok com yada net domain alıp free host kullanan gördüm...
(08-04-2013, Saat:17:00)Skrillex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İkisine birden niye para ödüyorsun ? zaten alan adına para veriyorsuyn, birde hostamı para vereceksin, ben çok com yada net domain alıp free host kullanan gördüm...

nasıl yapacağım işte onu o free hosta .org domainini nasıl park edeceğim Gülümseme

PHP Kod:
hostinger.web.tr 
host sıtesı var bedava host verıyor ancak .org domainimi nasıl o hosta park edeceğim ??