MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Üst Menüyü Gölgelendirmek Ve Renklendirmek [Arama,Üye Listesi,Portal]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba Arkadaşlar Ben Kafle.
Bugün size arama üye listesi portal gibi yerleri gölgelendirme ve renklendirmeyi öğreticem Aşağıdaki Yolu İzleyin

Admin Kp ► Şablon Stil ► Şablonlar ► Temanızın Şablonları ► Header Şablonlar ► Header ► Gir

Bul

Kod:
<ul class="menu top_links">
Bu koddan aşağıdaki koda kadar değiştir

Kod:
{$welcomeblock}

Kod:
<li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php" class="search"><font color="white"><span style="text-shadow: 0px 0px 8px ;"><strong>{$lang->toplinks_search}</strong></span></font></a></li>
                            <li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/memberlist.php" class="memberlist"><font color="white"><span style="text-shadow: 0px 0px 8px ;"><strong>{$lang->toplinks_memberlist}</span></font></a></li>
                            <li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/calendar.php" class="calendar"><font color="orange"><span style="text-shadow: 0px 0px 8px ;"><strong>Dükkan</strong></span></font></a></li>
                        </ul>

Yani Şöyle Olucak

Kod:
            <ul class="menu top_links">
    <li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php" class="search"><font color="white"><span style="text-shadow: 0px 0px 8px ;"><strong>{$lang->toplinks_search}</strong></span></font></a></li>
                            <li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/memberlist.php" class="memberlist"><font color="white"><span style="text-shadow: 0px 0px 8px ;"><strong>{$lang->toplinks_memberlist}</span></font></a></li>
                            <li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/calendar.php" class="calendar"><font color="orange"><span style="text-shadow: 0px 0px 8px ;"><strong>Dükkan</strong></span></font></a></li>
                        </ul>
                        {$welcomeblock}

Apart Temasında Kesin Çalışır Diğer Temalardada Çalışır Ama Kodlar Farklı Olabilir Farklı Kodlar Varsa Kurcalayın Yaparsınız.

Koddaki White Yazan Yer Renk Yeridir Oraya Yapacağınız Rengin İngilizcesini Yazarsanız Rengi Değişir Mesela

Turuncu Yerine Orange Yazın
Hocam sağdan soldan kopyala yapıştır yapıyorsunuz sanırım. Hani en azından konu içeriğini biraz renklendirseniz hiç yoktan resim ekleseniz de bir işe yarasa Gülümseme
(03-04-2013, Saat:19:54)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam sağdan soldan kopyala yapıştır yapıyorsunuz sanırım. Hani en azından konu içeriğini biraz renklendirseniz hiç yoktan resim ekleseniz de bir işe yarasa Gülümseme

Kopyala yapıştır değil kendi konularım kendi sitemden aldım konuları isterseniz özelden kanıtlayayım Göz kırpma
(03-04-2013, Saat:19:55)kafle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(03-04-2013, Saat:19:54)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam sağdan soldan kopyala yapıştır yapıyorsunuz sanırım. Hani en azından konu içeriğini biraz renklendirseniz hiç yoktan resim ekleseniz de bir işe yarasa Gülümseme

Kopyala yapıştır değil kendi konularım kendi sitemden aldım konuları isterseniz özelden kanıtlayayım Göz kırpma

Sonuçta kendi forumunuzdan buraya direk kopyalayıp yapıştırıyorsunuz demek istediğim anlaşılmamış sanırım. Konu kendi sitenizden olunca sallamasyon konu açmanız gerektiği anlamına gelmiyor bu bir şey kanıtlamanıza gerek yok Gülümseme
Sallamasyon birşey göremiyorum 2 satır yazı yazıyor zaten ful kod neyi renklendircem Demo isterseniz ekliyeyim
(03-04-2013, Saat:19:58)kafle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sallamasyon birşey göremiyorum 2 satır yazı yazıyor zaten ful kod neyi renklendircem Demo isterseniz ekliyeyim

Neyse hocam boşverin siz devam edin. Sallamayın beni anlaşılmıyor anlatmak istediklerim boşa yazmayayım bari Gülümseme
Ekran görüntüsü eklesen çok iyi olur.
Sayfalar: 1 2