MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: wordpress haber sitesi kurma sorunları
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Wp haber temasını indirdim wp-content içindeki tema klasörüne attım ve localhostun wordpressinde çalıştırdım. Ama buna resimler eklemek gerekiyor forum ekonomi politika yani bu siteyi nasıl düzenleyeceğim kod kısmından? temanın kendi ayarları yok resimde MANŞET varıd ama bunda yok.
resim
Düzenleyenler nasıl düzenliyor???

resim
Burası MyBB yardım forumu, wordpress yardım forumu değilki ünlem
(02-04-2013, Saat:15:57)Skrillex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Burası MyBB yardım forumu, wordpress yardım forumu değilki ünlem

Gülümseme rakibiniz değil diye açayım dedim vbulletin koymuyoruz yani ama bana bir tane wordpress forumu gösterir misin ben bulamadım?
Merhaba

Öncelikle Konunun Yeri Yanlış.Sitemizdeki Wordpress bölümüne taşıdım...İndirdiğiniz Temanın açıklama bölümünde manşet resmini özel alandan mı yoksa öne çıkarılmış görsel olarak ekleneceği yazıyordur.Orayı uygularsanız sorununuz çözülür.
(02-04-2013, Saat:21:17)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba

Öncelikle Konunun Yeri Yanlış.Sitemizdeki Wordpress bölümüne taşıdım...İndirdiğiniz Temanın açıklama bölümünde manşet resmini özel alandan mı yoksa öne çıkarılmış görsel olarak ekleneceği yazıyordur.Orayı uygularsanız sorununuz çözülür.
Merhaba,
yazmıyor birkaç tane indirdim onlarıda kuramadım sadece adı var içinde admin inc images klasörleri var..özel alandan ve öne çıkarılmış görsel olarak çaıklayabilir misiniz ikisinide deneyeyim
Merhaba

Zaten çoğu tema yapımcıları orayı kullanıyor.Öne Çıkarılmış görsel ise kolay... Ancak özel alan ise tema sahibinden özel alan ismini öğrenmeniz gerekir
ikisinin makalesini de nette buldum eyvallah birde ben bu haber34 temasını nasıl resimlerle dolduracağım insanlar güzelce yanlara sağa sola resim dolduruyor link veriyor kullanıyor..bunun nasıl düzenleneceğiyle ilgili yazı vidyo varmı acaba? zahmet olmayacaksa anlatabilir misiniz? kurulumu yapıyorum ama ekonomi, manşetler gibi alanlara nasıl link vereceğim?