MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yetki Ayarı Nasıl Ayarlamam ve Nasıl Yapmam Gerekir?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Kullandığım mybb 1.6.9 sürüm. Ben Grafiker, Co-Admin, Destek Ekibi, Özel Üye, Vip Üye, Deneme Moderotör(S-Mod),Coder gibi ayarları nasıl ayarlayacağım ve ayarlada neyetkileri nelere göre vereceğim. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz. Site Kurucusu ilk ön planda ayarlarını kısıtlamak için ayar yapmak için videolu anlatım varsa link atabilir misiniz. Şimdiden emeğinize ve yardımınıza teşekkür ederim.
(29-03-2013, Saat:21:51)SilveR2137 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kullandığım mybb 1.6.9 sürüm. Ben Grafiker, Co-Admin, Destek Ekibi, Özel Üye, Vip Üye, Deneme Moderotör(S-Mod),Coder gibi ayarları nasıl ayarlayacağım ve ayarlada neyetkileri nelere göre vereceğim. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz. Site Kurucusu ilk ön planda ayarlarını kısıtlamak için ayar yapmak için videolu anlatım varsa link atabilir misiniz. Şimdiden emeğinize ve yardımınıza teşekkür ederim.

Aşağıdaki resimdeki yol ile istediğiniz şekilde düzenleyip, ayarlayabilirsiniz.

[attachment=980]