MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB Düzenleme Geçmişi Kayıtları Eklentisi (Edit History Log)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
MyBB için Düzenleme Geçmişi Kayıtları Eklentisi
Eklenti-Plugin Eklenti ismi:Düzenleme Geçmişi Kayıtları
Yapımcı Eklenti Yapımcısı: Starpaul20
Çevirmen Türkçe Çeviri: Mısırga
Güvenlik Eklenti Güvenlimi ?: Güvenli Onay-Cevap
Versiyon-Saat Eklenti Versiyonu: 1.2.2
MyBB Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler):1.6.x
Açıklama-Detay Eklenti Açıklaması:
Düzenlenen mesajları kaydeder, mesajın önceki hali ile yeni karşılaştırabilirsiniz, hangi üyelerin hangi konuları düzenlediğini görebilirsiniz vs.
Kurulum-İnstall Eklenti Kurulumu: Arşivden dosyayı çıkartın Yükle klasörünün içinde ki dosyaları forum ana dizinine gönderin Sağ Ok Ayarlar Sağ Ok Plugin Yönetimi Sağ Ok "Düzenleme Geçmişi Eklentisi" aktif edin. Daha sonra Sağ Ok Araçlar & Bakım Sağ Ok UTF-8 Dönüştürmeden bütün tabloları dönüştürün.
Demo Link Demo Link:
Kod:
demoforumlar.tk
Resim-Grafik Ekran Görüntüsü:
Eklenti Ayarları

resim
Araçlar & Bakım

resim
Düzenleme Geçmişi

resim
Düzenleme Nedeni

resim
resim
Karşılaştırma
resim
Teşekkürler tam istediğim bir eklenti.
yararlı bir eklenti bazı forum çakallarının üstesinden gelmek için birebir. Göz kırpma

"Post Character Cutoff" kısmını Türkçe yapmayı unutmuşsun sanırım Kararsız
(24-03-2013, Saat:19:15)alemburda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]"Post Character Cutoff" kısmını Türkçe yapmayı unutmuşsun sanırım Kararsız

unutmadım hocam ne olduğunu anlayadım Gülümseme
(24-03-2013, Saat:19:15)alemburda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]yararlı bir eklenti bazı forum çakallarının üstesinden gelmek için birebir. Göz kırpma
evet hocam güzel eklenti Gülümseme
Emeğine sağlık kardeşim. Güzel eklenti.
(24-03-2013, Saat:20:36)yamyamix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Emeğine sağlık kardeşim. Güzel eklenti.

güle güle kullanın hocam
aynısı mybbdestek de vardı hatırlıyorum ama onlar başka çevirmiş senbaşka
(24-03-2013, Saat:20:38)Legans Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]aynısı mybbdestek de vardı hatırlıyorum ama onlar başka çevirmiş sen başka

evet hocam varmış bilmiyordum yalnız mybbdestek de ki sürüm güncel değil heralde
Sayfalar: 1 2 3