MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: TT Red Rank Seti
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
resim
6-7 tane var mod .smod kurucu yönetici vs vs hepsi bununla aynı renk bir örnek verdim yeter
60 okuma 0 yorum helal size
(11-03-2013, Saat:17:25)oyun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]60 okuma 0 yorum helal size

Hocam Kendi Adıma Söylüyorum Artık İnsanlar Photoshopu Açıp Yaptıkları En Basit Tasarımı Bile Yayınlıyorlar. Artık Yazıcak Yorum Bulamıyorum.

Ama Yinede Kalbin Kırılmasın Yazayım.Açık Açık Söyleyeyim.

Çok Sıradan Olmuş. Siyah Ve Yeşil Çok Uyumsuz Olmuş.Yazı Okunaklı Olabilirdi. İnternette Yüzlerce Profesyonel Ranklar Var Bence Rank Çalışması Yerine Başka Çalışmalar Yapmalısın.
renklerden senin hoşuna gitmek zorunda değil belki bu renkleri seven olabilir en basit çalışmaymış iki şey biliyorsun diye pro mu oldun bana görede siyah ve yeşil daha güzel ayrıca o yazıyı özellikle seçtim çünkü en iyi bu şekilde ortaya çıkıyor
(12-03-2013, Saat:18:05)oyun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]renklerden senin hoşuna gitmek zorunda değil belki bu renkleri seven olabilir en basit çalışmaymış iki şey biliyorsun diye pro mu oldun bana görede siyah ve yeşil daha güzel ayrıca o yazıyı özellikle seçtim çünkü en iyi bu şekilde ortaya çıkıyor

Ben kendi fikrimi söyledim. Herkes böyle seviyor diye bir şey yazmadım. Ayrıca madem bir çalışma yapıp buraya koyuyorsun iyi kötü her türlü eleştiriye açık olman lazım.

Ayrıca ben profesyonel'in demedim,bir şeyler bildiğimi de ima etmedim. Sadece fikrimi söyledim.
insanın fitilini ateşledin ama neyse bende de hata var birine kızmıştım da sana patladı şansına küsbe neyse özür dilerim