MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Forum Takımı Sayfasında Avatar Hakkında
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Arkadaşlar Forum Takımında Nicklerin yanına kullanıcıların avatarlarını nasıl eklerim değişik görünüm vermek istiyorumda
Merhaba Walkvery,

Şablonlar sayfasından Forum Takımı Şablonları'nı bulursanız gerekli yerlere ekleyebilirsiniz kodunuzu. Ancak o avatar kodunu bende tam olarak bilmiyorum.

İyi günler.
(01-03-2013, Saat:16:05)Twocatys Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba Walkvery,

Şablonlar sayfasından Forum Takımı Şablonları'nı bulursanız gerekli yerlere ekleyebilirsiniz kodunuzu. Ancak o avatar kodunu bende tam olarak bilmiyorum.

İyi günler.

bende avatar kodunu istiyorumUyku
(01-03-2013, Saat:15:02)Walkvery Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Forum Takımında Nicklerin yanına kullanıcıların avatarlarını nasıl eklerim

Merhaba,

Eğer kodunu istiyorum deseydeniz kodu açıkça forumdan bir arkadaş verebilirdi. Ancak siz nasıl ekleyeceğim diye sormuşsunuz. Bu da nereye, nasıl, ne yaparak eklerim anlamına gelir.
(01-03-2013, Saat:17:33)Twocatys Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(01-03-2013, Saat:15:02)Walkvery Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Forum Takımında Nicklerin yanına kullanıcıların avatarlarını nasıl eklerim

Merhaba,

Eğer kodunu istiyorum deseydeniz kodu açıkça forumdan bir arkadaş verebilirdi. Ancak siz nasıl ekleyeceğim diye sormuşsunuz. Bu da nereye, nasıl, ne yaparak eklerim anlamına gelir.

kusura bakmayın.

kodu veren olur mu ?
Şuan yapmaya çalışıyorum, bittiği zaman yapımını yayınlarım arkadaşlar..

Demo: http://mybbdepo.com/showteam.php

Demoda default avatar mevcut, bittiği zaman kullanıcının seçmiş olduğu avatar gözükecektir, avatar seçilmemişse yine default avatar gözükecektir, tıpkı postbit gibi.. Yalnız bu tek kod ile olmuyor bilginize, birkaç işlem yapılması ve + yeni bir şablon eklenmesini gerektiriyor. Ayrıca showteam.php dosyasınında değişmesi gerekiyor avatarların gözükmesi için.
hocam güzel gidiyor birde mümkünse sabit bir boyuta alabilir miyiz ?
Sadece td classla ve $useravatrar kodu ile olmazmı ki ? whith= flnda yazarsak.
Sayfalar: 1 2 3