MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kullanıcı Paneli Yardım
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar Aşağıdaki Resimdeki Yerleri Nasıl türkçe yapcam vee o aşağı dogru oklar aşağı inmiyor nasıl yapcam yardımmmmm

resim
Temanın warez olmadığını kanıtlamanız halinde size yardım edilecektir üzgünüm Kararsız
Warez temalara destek vermiyoruz.
Galiba login paneli kendi forumundaki başka bir temaya uygulucak.
(28-02-2013, Saat:13:49)TheLegend Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Galiba login paneli kendi forumundaki başka bir temaya uygulucak.

kesin öyledir Açık Ağızlı Gülümseme
hayır ben full türkçeye nasıl çeviriceğinizi anlatırım ama temanız lisanssız zaten lisanslı olsaydı kesin belirtirdiniz Gülümseme malesef yardım edemem
(28-02-2013, Saat:11:43)Next12 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar Aşağıdaki Resimdeki Yerleri Nasıl türkçe yapcam vee o aşağı dogru oklar aşağı inmiyor nasıl yapcam yardımmmmm

resim

Forum Kuralları:

Madde 33. Forumda, warez tema kullanıp yardım almak isteyenlere kesinlikle yardım edilmeyecektir. Aksi taktirde konu silinir yada yönetici kararına kapatılabilir. Tekrarlanması halinde üye bir süre yasaklı kalabilir.

#Bildirildi.
Bilmiyordum Özür Dilerim üzgün
(28-02-2013, Saat:15:56)Next12 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bilmiyordum Özür Dilerim üzgün

bırak abi bu numaraları söylenecek şeyler varda neyse bu sefer es geçiyorum Dil Çıkarma
Sayfalar: 1 2