MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: .htaccess yonlendirme sorunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi :
PHP Kod:
www.forumshell.com 
Versiyon MyBB Sürümü :1,6,9
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
Hata-Sorun [b.htaccess de special seo kurulu sitem deki konu 10. yorum yapıldıkdan sonra 11,yorum a gectiği zaman yani konuadı.html.page2 geldiği zaman tekrar page1 yani önceki sayfaya geri dönmüyor :[/b]

PHP Kod:
# //seo_mod_start

RewriteEngine On

# Uncomment the following and add your forum path if rewrites arent working properly

#RewriteBase /mybb/

RewriteRule ^index.htmlindex.php [L,NE]

RewriteRule ^(.*)-t-([0-9]+).html(.*)$ showthread.php?tid=$2$[QSA,L]

RewriteRule ^(.*)-t-([0-9]+)-([0-9]+).htmlshowthread.php?tid=$2&page=$[QSA,L]

RewriteRule ^(.*)-f-([0-9]+).html(.*)$ forumdisplay.php?fid=$2$[QSA,L]

RewriteRule ^(.*)-u-([0-9]+).htmlmember.php?action=profile&uid=$[QSA,L]

RewriteRule ^members/(.*)-([0-9]+).htmlmember.php?action=profile&uid=$[QSA,L]

RewriteRule ^(.*)/(.*)-f-([0-9]+).html(.*)$ forumdisplay.php?fid=$2$[QSA,L]

RewriteRule ^(.*)-f-([0-9]+)-([0-9]+).html(.*)$ forumdisplay.php?fid=$2&page=$[QSA,L]

RewriteRule ^(.*)-f-([0-9]+)-([a-z]+)(-|-[a-z]+)-([0-9]+)-([0-9]+).html(.*)$ forumdisplay.php?fid=$2&sortby=$3&order=$4&datecut=$5&page=$6$[L]

RewriteRule ^(.*)-a-([0-9]+).htmlannouncements.php?aid=$[L]

# //seo_mod_end 

.htacess kodum burada yardımcı olursanız sevinirim
Örnek
PHP Kod:
http://www.forumshell.com/forum/osmanli-devleti-ve-padisahlari-tek-baslik-altinda-dev-t-297-4.html 
4 sayfalık bir konu 3. konuya geri dönemiyorum
Hocam neden google seo kullanmıyorsunuz htaccessde bilmiyorum ama temanızdanda kaynaklı bi sorun olabilir bu multipage şablonlarını falan kontrol edin bi
700 küsür index ten sonra sakın google seo yükleme bu sefer tüm indexler çöp olur hatayı çözemedim bu tür küçük hatalar bence düzeltmesi daha sıkıcı oluyor Kararsız
.htacess den kaynaklanıyor google seo kullandım ama bir işe yaramıyor daha doğrusu google seo iyi ama desprition mudur nedir onu okumuyor ama bu sep mukemmel sadece .htacess de yonlenme sorunu var en kısa zaman da da cozeriz
GErek kalmadı sorunu çözfüm konu kitlenebilir