MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sitemde Virüs Var
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadşalar sitemde bir virüs var ondan nasıl kurtulacam bana çözüm söleyin

Kod:
hilemerkezi.cu.cc
(21-02-2013, Saat:14:20)SPeeDFire^^ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadşalar sitemde bir virüs var ondan nasıl kurtulacam bana çözüm söleyin

Kod:
hilemerkezi.cu.cc

Arkadaşım virüs kullandığnın uzantının ta kendisi, eğer sitenin normal uzantısını sevmiyorsan cu.cc kullanmak yerine .tk uzantısı kullan bence Süper
.tk 1 yıllık üzgün

bu 2 yıllık
ama şunu söylemem lazım geçenlerde tk adresinden yeni bir adres aldım aradan bir hafta geçti hiçbirşey demeden domain elimden aldılar Nasıl - Neydi mail attım cevap gelmedi düşün bol index atmış olsam herşey boşa gidecek Aglamak (gerçi iyide index atmıştım Açık Ağızlı Gülümseme )
cu.cc 3 aydır kullanıyorum hiçbir sorun olmadı ama birden siteme virüs geldi
(21-02-2013, Saat:15:46)SPeeDFire^^ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]cu.cc 3 aydır kullanıyorum hiçbir sorun olmadı ama birden siteme virüs geldi

bir virüs tarama ile tarat bakalım:

http://mods.mybb.com/view/virus-total-scannner
Malware virüsü çıktı
(21-02-2013, Saat:15:42)SPeeDFire^^ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ].tk 1 yıllık üzgün

bu 2 yıllık

Zaten niyetiniz ciddi bir forum kurmak ise öyle 1-2 yıl falan ücretsiz alan adlarıyla uğraşmayın bence, ama dediğim gibi tr.cx, co.cc tr.cc gibi uzantıların hepsinde virüs oluyor, tk'da 1 yıllık diyorsunda yılı bitince yeni alan adıyla devam edersin okadar zor değilki...
Sayfalar: 1 2