MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: vbulletin temasi hakkinda
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
arkadaslar vbulletin Temasini indirdim kurdum ama iconlarim görünmedi sizce neden olabilir lütfen yardimlarinizi esirgemeyin
vbulletin teması mybb ye olurmu allah aşkına Gülümseme sizin mantıgınızda benzin yerine su koysak olmaz mı gibi oldu Gülümseme
(19-02-2013, Saat:01:43)DieseL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]vbulletin teması mybb ye olurmu allah aşkına Gülümseme sizin mantıgınızda benzin yerine su koysak olmaz mı gibi oldu Gülümseme

MYBB ye Vbulletin stili demek istedim temasi degil Gülümseme
Öyle desene Gülümseme , imagesleri dogru yere attınmı ? notepad ile bak bakalım resim yolu nerede.
İndirdiğin temanın paylaşılan konusunu atarsan yardımcı olayım hocam.
acayip bisey bu ya normal default temada hepsini yapiyorum ama bu tür temalarda yapamiyorum üzgün
Hocam dediğin temayı denedim bende bir sorun gözükmüyor tam olarak hangi ikonların gözükmediğini söyler misin ?
(19-02-2013, Saat:02:25)LiBeRtY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam dediğin temayı denedim bende bir sorun gözükmüyor tam olarak hangi ikonların gözükmediğini söyler misin ?

önce normal bisekilde temayi kurdum sonra normal vbulletin ikonlari cikdi bunun gibi
resim

galiba her temada ikon yapmak icin kodlar girmemiz gerekiyor aynen denilenler gibi yaptim yalniz bu sefer yukardaki verdigim resimdeki forum old yazan kisim da kayboldu anlamadim gitti türkcem icin özür dilerim viyana dogumluyum üzgün
Sayfalar: 1 2