MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Wiki Backlink Programı Resimli Anlatım 2013 Güncel Listeli
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Wiki Backlink Programı + Resimli Anlatım + Liste

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Elimden Geldiğince Anlatmaya Çalışdım Baclink Bildiğiniz Üzere Günümüz Googlesinde Çok Önemli Bir Yere Sahip.

Buyrun Anlatmaya Başlıyim Arkadaşlar Wiki Baclink Programını

Kullanımı Cok Kolay 5 Dk'da Bütün Wiki Siterinde Sitenizi Rahatlıkla Paylaşabilirsiniz.

1. Auto Generate Yazısına Tıkladığınızda Otomotik Üsteki Bilgi Formunun Dolduğunu Görüceksiniz Ve 2 İle İşaretlediğim Bölüme Geçiceksiniz
resim

2. Aşşağıdaki Resimde Gösterdiğim Alandaki Yazıyı Silip Siteniz İle İlgili Yazıyı Yazıp Settting Bölümüne Geçiceksiniz.
resim

3. Bu Alanda 60 Sayısını Seçip Register And Post Sekmesine Geçiniz.
resim

4. İlk Olarak İmport Seçeneğinden Wiki Listemizi Seçiyoruz.
Sonra Use Proxy Seçiniz İp Adresiniz Gizlenmesi İçin.
Ve En Son Olarak Start Seçeneğine Tıklayarak Tanıtım Yazımızın Bütün Wiki Sitelerinde Paylaşmasını Beklemek En Sonda Size Uyarı Vericekdir Zaten Gülümseme)
resim

Arkadaşlar Elimden Geldiğince Anlatmaya Çalışdım İndiriceğiniz Programın İçinde

13000'e (OnÜçBin) Yakın 2013 Güncelli Wiki Listesi Bulunmakdadır.

Bir Teşekkürü Cok Görmessiniz Heralde Anlatım Tamamen Bana Ayittir...

Programı İndir

TIKLA İNDİR

Not : İçine Örnek Yazı Bırakdım Site İsminin Olduğu Bölümü Kendi Sitenizin İsmini Yazınız
Üst Kısımdaki İçeriğide Kendinize Göre Düzenleyiniz

Alıntı Adresi
PHP Kod:
http://www.forumturkiye.org/Konu-wiki-backlink-program%C4%B1-resimli-anlat%C4%B1m-liste-13803.html 
Saol dostumm
Rica Dosdum Lafı Bile Olmaz
Dosya virüslü
(18-02-2013, Saat:22:55)rootist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Dosya virüslü

Aynen
hocam bende sıkıntı yok :/ ekran görüntüsüde gönderebilirim :/
arkadaşlar dosya virüslü mü kontrol eden var mı ?
ben indirdim virüs görmedi eset nod 32 5
Exe dosyasını kontrol açısından virüs totale yükledim bakabilirsiniz.
Kod:
https://www.virustotal.com/tr/file/bc64c9ac6738bf7cd668c83604feba284edf2ec4f40a6e85c463532cc4173def/analysis/
Sayfalar: 1 2