MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Satılık Forum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Alan Adı :
Kod:
torrentarsivim.com
Host ve alan adı hizme :
Kod:
INTERNETBILISIM.NET
Host Özellikleri :
Alıntı:100 GB Trafik 20 GB Alan
20 Ekim 2012 Alınma Tarihi
Alt özellikler sınırsız.
Forum İstatistikleri :
Alıntı:Toplam Konu Sayısı: 605
Toplam Yorum Sayısı: 1,591
Toplam Kayıtlı Kullanıcı Sayısı: 9,709
Son Kayıt Olan Kullanıcı: aysema08, Aramıza Hoşgeldiniz.
Online Rekorumuz: 199 Kullanıcı İle 04.03.2013 Tarihinde, Saat 17:45 Gerçekleşmiştir..

Seo durumu: Googleda torrent oyun , torrent film , torrent dizi gibi kelimelerde 2. sayfadadır 4.5 aylık bir sitedir.Yeni konular googleda ilk sayfaya çok çabuk yerleşiyor.
Kod:
taşıyıcı 3 indir
windows 8 pro türkçe 64 bit torrent
torrent film arşivi
üzüklerin efendisi kralın dönüşü torrent indir
hande yener kraliçe torrent
harry potter ve ölüm yadigarları 2 torrent
Yukarıda bir kaç kelime örnek gösterdim google dan arayabilirsiniz hepsi ilk sayfadadır...

====================================================

TEL:538 766 40 38
Güncel
Konu başlığınız ile konu içeriği uymuyor. Forum satılık demişsiniz ama teklife göre belki satarım diyorsunuz içerikte de. Kesin bir yargıya varabilmenizi öneririm.
(23-02-2013, Saat:19:23)antidetron Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Konu başlığınız ile konu içeriği uymuyor. Forum satılık demişsiniz ama teklife göre belki satarım diyorsunuz içerikte de. Kesin bir yargıya varabilmenizi öneririm.

Hocam forumda istediğim fiyat koşullarını sağlıyabilirsem satıcağımı kastettim.Orda keyfime göre birşey yapacağımı kastetmedim.Alıcıyla anlaşırsak kesinlikle satacağım...Mesajı düzenledim..
GÜNCELL +++
Güncelll