MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Özel Mesaj Bölümünde Kayma
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site Site Adresi :
Kod:
www.clonescrafthg.tk
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.9
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
  1. Ek Grup Resimleri
  2. Gelişmiş Hızlı Cevap
  3. Balon Seklinde Not
  4. Ziyaretçilere Link Gizleme
  5. Highslide Image Resizer
  6. ProStats Gelişmiş İstatistik
  7. Require Thread Prefixes
  8. Teşekkür Ve Hide

Hata-Sorun Sorun açıklaması : Arkadaşlar Resimde gördügünüz gibi kayma sorunu var nasıl düzeltebilirim.
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :

resim
aynen kardeşim ya bendede aynı problem var kafayı yiyecem benim buldugum yöntemi anlatayım hemen bu sorun opera, crome ve mozillada mevcut ama internet explolerde böyle bi sıkıntı yok yani 1.yöntem tarayıcı olarak internet exploler kullan 2.yöntem ise illaki ben başka tarayıcı kullanmak istiyorum dersen mesaj kısmına geldigin zaman boş biyere tıkla ctrl ye basılı tut ve mausta bulunan çarkı kendinize dogru çevirin..umarım anlatabilmişimdir kolay gelsin ama diger kardeşlerim soruna başka türlü bir çözüm bulurlarsa inanın çok seviniriz..hayırlı akşamlar
Kardeşim o yöntemleri biliyoruz ama malesef her kullanıcıda olabilir onun için düzeltmem lazım.
hmm haklısın yaa off ne yapmalıyız ??
width değerini px yerine yüzde olarak ayarlayın sorunun nedeni sağ tarafın genişliğinin fazla olması küçültürseniz sığacaktır
(12-02-2013, Saat:10:34)Pyrotoxin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]width değerini px yerine yüzde olarak ayarlayın sorunun nedeni sağ tarafın genişliğinin fazla olması küçültürseniz sığacaktır

Bu Seferde Konudaki yer küçülyor onuda denedim Gülümseme
offf üzgün
Adminler Nerdesiniz üzgün
Sayfalar: 1 2