MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bilgisayardan Cep Telefonuna SMS Gönderme Programı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
resim

Açıklama : Program yabancı ücretsiz sms gönderim yapan bir site veritabanı üzerine kurulmuştur. v.1 sürümde gönderilen mesajların sonunda link çıkıyordu. Bunu engelleyerek v1.2 yi sizlerle paylaşıyorum.

Bu Emeğin Karşılığını Bir Nezle Almak İçin Program Linkini Siteme Koydum.Üye Olup İndirebilirsiniz.

İndirmek İçin Aşağıdaki Linki Ziyaret Edebilirsiniz.

Kod:
http://privateturk.net/showthread.php/172-Bilgisayardan-Cep-Telefonuna-SMS-Gonderme-Programi.html?p=219#post219

Kural Dışı Konu Açmamışımdır Umarım Kararsız
eğer ücretsizse bunun altyapısı kullanılarak mybb için sms onaylı üyelik sistemi geliştirilebilir. eğer kodlarını paylaşırsanız bu şekilde bir eklenti geliştirebilirz. teşekkürler
(07-02-2013, Saat:14:25)Pyrotoxin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]eğer ücretsizse bunun altyapısı kullanılarak mybb için sms onaylı üyelik sistemi geliştirilebilir. eğer kodlarını paylaşırsanız bu şekilde bir eklenti geliştirebilirz. teşekkürler

Malesef kodlarını paylaşmam mümkün değil. Zaten bunu görevli olduğum başka bir site için yapmıştım kendi sitemdede paylaşayım dedim Gülümseme

Programda ufak bir bug tespit ettim bug düzeltildi link yenilendi.

Programı İndirip Test Eden Arkadaşlar Yorumlarını Eksik Etmesinler Gülümseme
denedim oldu kontor sıkıntısı vardı iyi oldu Gülümseme ama karşı taraf mesaj gönderemiyor demi
(11-02-2013, Saat:22:20)SPeeDFire^^ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]denedim oldu kontor sıkıntısı vardı iyi oldu Gülümseme ama karşı taraf mesaj gönderemiyor demi

Karşı tarafla anlaşırsanız siz ona mesaj atarsanız cevabını sizin gerçek numaaranıza atar. Böyle ce ücretsiz mesajlaşmış olursunuz Göz kırpma