MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bu Scripti Nerde Bulabilirim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Kod:
http://www.hitzamani.com

Burda Siteki Scripti Nerde Bulabilirim Yardımcı Olurmusunuz.
Özel Kodlanmış. Aynısını Bulamazsın Ama Google'da Blog Scripti Diye Aratırsın değşik scriptler bulabilirsin.
dilerseniz size yazabilirim bunu
birçok kişide gördümde ondan sordum

(03-02-2013, Saat:01:06)Pyrotoxin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]dilerseniz size yazabilirim bunu

ücretsiz yazarsanız sevinirim
(03-02-2013, Saat:01:08)Asi P@tron Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]birçok kişide gördümde ondan sordum

(03-02-2013, Saat:01:06)Pyrotoxin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]dilerseniz size yazabilirim bunu

ücretsiz yazarsanız sevinirim

bir çok kişi bilmiyorum ama nerden baksanız 2 hafta - 1ay arası sürecek bir proje bu ücretsiz olacağını pek sanmıyorum ama warez veya ücretsiz buna benzer bulabilirsiniz ama onlardada güvenlik sorunu yaşayabilirsiniz tabi ciddi bir yatırım olarak düşünmüyosanız bu şekilde olan sistemlere yönelmeniz daha mantıklı olur.
siz yazarım demediniz mi bildiğim kadarıyla açık kaynak kodlu alıp düzenlersiniz
(03-02-2013, Saat:01:36)Asi P@tron Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]siz yazarım demediniz mi bildiğim kadarıyla açık kaynak kodlu alıp düzenlersiniz

düzenlerim demedim sıfırdan size yazarım
maliyeti nedir peki
Sayfalar: 1 2