MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Forumumu Başka Siteye Taşımak İstiyorum Herşeyi İle Birlikte.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Forumumu Başka Siteye Taşımak İstiyorum Herşeyi İle Birlikte.

ama nasıl yapabilirim.

mesela forumda açılan konuların hepsini başka siteye taşımak istiyorum herşey ile birlikte.
Forumda Php My Admin Db Yedek Alma ile ilgili arama yaparsanız işlemi gerçekleştirebilirsiniz
Böyle Bi Hata Alıyorum.

Kod:
Error
There is a chance that you may have found a bug in the SQL parser. Please examine your query closely, and check that the quotes are correct and not mis-matched. Other possible failure causes may be that you are uploading a file with binary outside of a quoted text area. You can also try your query on the MySQL command line interface. The MySQL server error output below, if there is any, may also help you in diagnosing the problem. If you still have problems or if the parser fails where the command line interface succeeds, please reduce your SQL query input to the single query that causes problems, and submit a bug report with the data chunk in the CUT section below:
----BEGIN CUT----
eNpzDQryD7JScDZUcDZS8HH1s1IwUDBUsDS04AoOAYrLc3EFhwEFVTxTrBSKC3MKEouKU4v0cjKT
9AoyChQMDQ0MzRWMDAzMdQ2NdI0MFQwtrIDIxCRKISc111JBhcu3MjjQx0rBVM9Qz9ScKzQ4SME/
WEfB0d3VL0RHIcwVaEV4Zp5CsKObY5AnUJWBnqmxOVeAr6OVgpGeoaGeCVeARwBInY5/MMgUoKC5
gk9mXmkFl4+jn7uVQmqebmlJmi7QuSBr5Ls5GMCAubf/YF6Tg0Dbe7WcEuuj9cJCngFJSTkgTsO6
ayKZiyperLQeVT2qelT1qOqhoBoA037tLw==
----END CUT----
----BEGIN RAW----
ERROR: C1 C2 LEN: 0 1 918
STR: 

SVN: $Id: sqlparser.lib.php 11017 2007-12-21 18:18:44Z lem9 $
MySQL: 5.1.57
USR OS, AGENT, VER: Win SAFARI 5.0.537
PMA: 2.11.4
PHP VER,OS: 5.2.17 Linux
LANG: en-utf-8
SQL: ����n�@��<�IPbbl<���i�x��;����n�@��<�IPbbl<���i�x��;����n�@��<�IPbbl<���i�x��;����n�@��<�IPbbl<���i�x��;����n�@��<�IPbbl<���i�x��;����n�@��<�IPbbl<���i�x��;����n�@��<�IPbbl<���i�x��;����n�@��<�IPbbl<���i�x��;����n�@��<�IPbbl<���i�x��;����n�@��<�IPbbl<���i�x��;����n�@��<�IPbbl<���i�x��;����n�@��<�IPbbl<���i�x��;����n�@��<�IPbbl<���i�x��;����n�@��<�IPbbl<���i�x��;����n�@��<�IPbbl<���i�x��;����n�@��<�IPbbl<���i�x��;����n�@��<�IPbbl<���i�x��;����n�@��<�IPbbl<���i�x��;����n�@��<�IPbbl<���i�x��;����n�@��<�IPbbl<���i�x��;����n�@��<�IPbbl<���i�x��;����n�@��<�IPbbl<���i�x��;����n�@��<�IPbbl<���i�x��;����n�@��<�IPbbl<���i�x��;����n�@��<�IPbbl<���i�x��;����n�@��<�IPbbl<���i�x��;����n�@��<�IPbbl<���i�x��;
----END RAW----

SQL query:

����n�@��<�IPbbl<���i�x��;

MySQL said:

#1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '‹' at line 1
Ben böle yaptım gayet oluyor

yedeklerini al hepsinin sonra yedeği not defteri ile aç ctrl f yap siteni yaz ara eski siteni yeni sitenle değiştir
(02-02-2013, Saat:12:54)LordOfChaoS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ben böle yaptım gayet oluyor

yedeklerini al hepsinin sonra yedeği not defteri ile aç ctrl f yap siteni yaz ara eski siteni yeni sitenle değiştir

aradım olmuyo
Eski database yedeğini aldıktan sonra yeni database adını eskisiyle aynı yapınız. Yeni database'ye hiç bir şey yüklemeyiniz yani içi tamamen boş olsun ve eski database yedeğini yeniye aktarın.
Kod:
http://destek.mybb.com.tr/showthread.php?tid=6072