MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Catys Tema Serisi Hakkında
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Catys3 Teması (OldDays 1.6): Yarın tema kodlamaları tamamen bitmektedir.
Catys4 Teması (Dynacatys 1.6): Yarın tema kodlamaları tamamen bitmektedir.
Catys5 Teması (MyStylex 1.6): Tema kodlamalarına başlanılmadı ancak tahminen en fazla 3 gün süreceği planlanıyor.

Catys6 Teması: Çizim tam olarak hayata geçirilmedi ancak taslak yapıldı. Mavi + açık pembe pembe + gri + beyaz bir tema olmakla minimal bir tema olacak.
Catys7 Teması: XenForo scriptinden yada IPB scriptinden esinlenerek tasarlanacak.
Catys8 Teması: Windows 8 tarzı bir tema olmasını planlıyorum.

Temaların çizimleri bana (Twocatys) ait olacaktır ve kodlamalar ise Dynamite'ye ait olacaktır.

Son olarak Catys serisinin tahminen son teması olacağını planladığım Catys12'de mayalar ile ilgili bir tema olacak gibi, taslağı aklımda Gülümseme

Şimdi diyeceksiniz ki Catys5 bile kodlanmadı daha Catys12'ye kadar gitmişsin diye ancak ileride yapacağımız temaların nasıl olacağını bildirdim sizlere, Catys8'i bende bekliyorum sabırsızlıkla Gülümseme

Temalardan son görüntüler:

Catys3 (OldDays 1.6):

• Kodlama hali.
resim

Catys4 (Dynacatys 1.6):

• Kodlama hali.
resim
resim

Catys5:

• Kodlama daha başlamadı.
resim
Hocam yeni bir çığır açtınız, tema ihtiyacı olanların sıkıntısını çözdünüz gibi bir şey, temalar gayet şık. IPB veya xenForo'ya özenilerek yapılacak olan temanızı bekliyorum Göz kırpma Kolay gelsin.
(31-01-2013, Saat:22:26)antidetron Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam yeni bir çığır açtınız, tema ihtiyacı olanların sıkıntısını çözdünüz gibi bir şey, temalar gayet şık. IPB veya xenForo'ya özenilerek yapılacak olan temanızı bekliyorum Göz kırpma Kolay gelsin.

Dynamite kod bilgisiyle ve bende grafik tasarım sadeliğim ile ekibimizi kurduk. Yakında resmi sitemizi yapacağız.
O siteden bize nasıl temalar istediğinizi dahil iletebileceksiniz.

Catys7'yi öyle yapmamı Dynamite önerdi zaten Gülümseme

Ayrıca bu temaları MyBBdepo'da tasarım ekibine katıldığım için yapıyorum.
Biraz da zevk, biraz da adımı duyurmak istiyorum Gülümseme

Catys9 Vbulletin stil tema olacak. Catys7'de IPB veya xenForo. Catys7'de xenForo olursa Catys10'da IPB olacak, yani her 2 scripti de uygulayacağız.
Konuyu kilitliyorum, bu yaz PHP öğreneceğim, HTML & CSS bilgimi çok daha iyi hale getireceğim. Ve sonunda harika tasarımlar yapmayı planlıyorum. Anca xenForo yapmayı planlıyorum, yaz gelmeden.