MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ücretsiz hosting ve mybb tema sorunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba arkadaşlar mybb forum sitem var ücretsiz hosting ve .tk uzantılı sorunum şu, yüklediğim temalar doğru bir şekilde çalışmıyor. localhost üzerinde kurduğum temalarda sıkıntı olmuyor ama ftp den host'a attığım temalarda sıkıntı oluyor genelde ücretsiz host ile ilgili bir durum olabilirmi acaba ? ya da yapmam gereken başka bir ayarmı var teşekkürler şimdiden...
hocam büyük ihtimalle hostunuz zayıf olduğu için grafikler tam olarak yüklenemiyor.
Temanın görüntülenmesinde ücretli/ücretsiz host arasında fark yoktur. Tema dosyalarını doğru attığınızdan emin olunuz.
Ücretli/ücretsiz host arasındaki fark sadece kalite (hız , kesinti olup olmaması , kapanıp kapanmayacağı) dir.
@exii hocam haklısınız sanırım çünkü site yüklenirken sol alta kısımda çok kısa süreli "error404.000webhost" şeklinde bir hata beliriyor ve hemen kayboluyor.
@Paylas, yok hocam temayı doğru yere attım eminim bir yanlışlık yok. Localhost üzerinde aynı dizine attığımda herhangibir bir sıkıntı olmuyor. Ücretli bir host satın almalımıyım yoksa başka bir çaresi yolu varmıdır ? Zira, bir başka tema normal bir şekilde yükleniyor fakat grafikler çok göz doyurucu değil maalesefki...
hocam ücretli alacak durumunuz yok ise webmaster sitelerine bakabilirsiniz veya burdanda bir kaç arkadaş veriyodu sponsor host alabilirsiniz.
(29-01-2013, Saat:00:41)creative Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]@exii hocam haklısınız sanırım çünkü site yüklenirken sol alta kısımda çok kısa süreli "error404.000webhost" şeklinde bir hata beliriyor ve hemen kayboluyor.
@Paylas, yok hocam temayı doğru yere attım eminim bir yanlışlık yok. Localhost üzerinde aynı dizine attığımda herhangibir bir sıkıntı olmuyor. Ücretli bir host satın almalımıyım yoksa başka bir çaresi yolu varmıdır ? Zira, bir başka tema normal bir şekilde yükleniyor fakat grafikler çok göz doyurucu değil maalesefki...

Hostta dosya yüklerken hata veriyorsa dosyalar atılmamış olabilir. Site adresinizi veriniz temaya birde biz bakalım. Hostta sorun olduğunu düşünüyorsanız farklı bir ücretsiz host sağlayıcı deneyin.
@exii ilginiz için teşekkür ederim hocam hosting alabilirim sıkıntı yok çok şükür. Az önce araştırırken CHMOD izinleri ile ilgili bişey okudum bu izin tema kurulumunu etkilermi acaba ?
(29-01-2013, Saat:00:48)creative Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]@exii ilginiz için teşekkür ederim hocam hosting alabilirim sıkıntı yok çok şükür. Az önce araştırırken CHMOD izinleri ile ilgili bişey okudum bu izin tema kurulumunu etkilermi acaba ?

Sanmıyorum. 000webhost kullanan birçok arkadaşımız var. Böyle bir sorunla karşılaşmadılar.
Sayfalar: 1 2