MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Master Bayi ile Kendi Bilişim Firmanızı Kurun...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
resim

resim

Paketlerimizde %25 cpu limiti bulunmaktadır.
Türkiye lokasyonlu paketlerimizde T.C. Anayasasına aykırı içerik bulundurulamaz.
Master Bayi paketlerimizi kullanan kişiler bayi olacak şekilde y-s belgemizi kullanabilirler. Y-S No:2861

İletişim için lütfen satış temsilcimize ticket açın.
Master Bayi Paketlerimizi Görmek İçin Lütfen Tıklayın

Görüşlerinizi, fikirlerinizi ya da eleştirilenizi belirtmenizden mutluluk duyarız.

Sınırsızdan kasıt şudur; sunucu dolmaya başlayınca yeni sunucu açılıyor. Bu sayede alan sürekli büyüyür. Tabi ki sınırısız diye bir şey yoktur. Sonucta bir harddisk kullanıyorsunuz ve bunların hepsi sınırlı.
ChecK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sınırsızdan kasıt şudur; sunucu dolmaya başlayınca yeni sunucu açılıyor. Bu sayede alan sürekli büyüyür. Tabi ki sınırısız diye bir şey yoktur. Sonucta bir harddisk kullanıyorsunuz ve bunların hepsi sınırlı.

Sorumu yanıtladığınız için teşekkür ederim. Başarılar dilerim. Gülümseme
Resellere dayalı firma kurulması zor. Hiçbir şeyden sıkıntı yaşanmasa ilerde CPU dan sıkıntı yaşanır. Firma olmak isteyenler servera sahip olmalı yoksa işleri zor.
(24-01-2013, Saat:20:34)DaimonValentine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
ChecK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sınırsızdan kasıt şudur; sunucu dolmaya başlayınca yeni sunucu açılıyor. Bu sayede alan sürekli büyüyür. Tabi ki sınırısız diye bir şey yoktur. Sonucta bir harddisk kullanıyorsunuz ve bunların hepsi sınırlı.

Sorumu yanıtladığınız için teşekkür ederim. Başarılar dilerim. Gülümseme

Ben teşekkür ederim. Gülümseme

(24-01-2013, Saat:20:56)antidetron Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Resellere dayalı firma kurulması zor. Hiçbir şeyden sıkıntı yaşanmasa ilerde CPU dan sıkıntı yaşanır. Firma olmak isteyenler servera sahip olmalı yoksa işleri zor.

Herkes sıfırdan server alamaz. Birde server ile uğraşmak var. Uğraşmak istemeyenler için çok ideal. Başlangıç için de yeterli. Yorumunuz için teşekkür ederiz Gülümseme
İyi satışlar..
Vds almayı düşünmesem alırdım. Biraz geç kaldınız Gülümseme
(24-01-2013, Saat:21:23)Paylas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İyi satışlar..
Vds almayı düşünmesem alırdım. Biraz geç kaldınız Gülümseme

Her zaman bekleriz Gülümseme