MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Pro Paket Postbit Mesaj Kutusu Sabitleme [ÇÖZÜM]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar bu birçok kişinin merak ettiği birşey, bende takılmıştım bir zamanlar bu soruna fakat bir CSS kodu ile bu sorun çözülüyor..

Arkadaşlar şimdi dediğim adımları izleyerek bu sorunu halledebilirsiniz..

Admin KP > Temalar Şablonlar > Temalar > Kullandığınız Temayı Seçin > postbit.css > .box-mesaj-icerik

Kısmını seçip en altına bu kodu ekleyin (300px kısmını değişerek yüksekliği ayarlayabilirsiniz) ;
Kod:
min-height: 300px;
Şu şekilde eklenmeli :
resim
Normal görünüm :
resim
Bu kodu ekledikten sonra görünüm şu şekilde olur ;
resim
Kolay gelsin çok basit bir şekilde bu sorunuda halletmiş olduk, olacağını sanmıyorum ama yapamayan olursa konu altında yardımcı olunabilir..

Kaynak: Mecruh
Posbit.css Yok Bende
propaketmi hocam temanız?
hayır mybb mod v2
hocam posbit css propakette olur yada kendiniz css ile postbit oluşturursanız olur
(30-01-2012, Saat:00:46)BOSSTAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar bu birçok kişinin merak ettiği birşey, bende takılmıştım bir zamanlar bu soruna fakat bir CSS kodu ile bu sorun çözülüyor..

Arkadaşlar şimdi dediğim adımları izleyerek bu sorunu halledebilirsiniz..

Admin KP > Temalar Şablonlar > Temalar > Kullandığınız Temayı Seçin > postbit.css > .box-mesaj-icerik

Kısmını seçip en altına bu kodu ekleyin (300px kısmını değişerek yüksekliği ayarlayabilirsiniz) ;
Kod:
min-height: 300px;
Şu şekilde eklenmeli :
resim
Normal görünüm :
resim
Bu kodu ekledikten sonra görünüm şu şekilde olur ;
resim
Kolay gelsin çok basit bir şekilde bu sorunuda halletmiş olduk, olacağını sanmıyorum ama yapamayan olursa konu altında yardımcı olunabilir..

Altına alıntı olduğunu yazsaydınız iyi olacaktı, çünkü çözümü ben yayınlamıştım.

İyi forumlar.
Paylaşım için teşekürler ancak konu sahibini kaynak olarak gösteriniz.
birader o bu deılde profılı nasıl yapdın onu anlat Açık Ağızlı Gülümseme
Sayfalar: 1 2