MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bir tema istiyorum.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
novus black fluid adında bir tema istiyorum. Verebilecekler yorumdan indirme linkini atsınlar
Yahu arkadaşlar kusura bakmayın ama bende mi sorun var cidden anlamıyorum. Şöyle emrivaki istekler olunca yardım edesim varsa da etmek istemiyorum. üzgün

xxx tema istiyorum varsa atsınlar ne demek yahu? Bari devamını da getirin 3 dk içinde o tema gelmezse topuklarınıza sıkarım.. Bu ne ya Hayal Kırıklığı
(18-01-2013, Saat:21:55)yamyamix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yahu arkadaşlar kusura bakmayın ama bende mi sorun var cidden anlamıyorum. Şöyle emrivaki istekler olunca yardım edesim varsa da etmek istemiyorum. üzgün

xxx tema istiyorum varsa atsınlar ne demek yahu? Bari devamını da getirin 3 dk içinde o tema gelmezse topuklarınıza sıkarım.. Bu ne ya Hayal Kırıklığı

Sakin ol kardeşim derin derin nefes al Açık Ağızlı Gülümseme

Doğru gerçekten emrivaki olmuş Gülümseme
(18-01-2013, Saat:21:56)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(18-01-2013, Saat:21:55)yamyamix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yahu arkadaşlar kusura bakmayın ama bende mi sorun var cidden anlamıyorum. Şöyle emrivaki istekler olunca yardım edesim varsa da etmek istemiyorum. üzgün

Sakin ol kardeşim derin derin nefes al Açık Ağızlı Gülümseme

Doğru gerçekten emrivaki olmuş Gülümseme

Tutmayın beni Açık Ağızlı Gülümseme
(18-01-2013, Saat:21:58)yamyamix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Tutmayın beni Açık Ağızlı Gülümseme

Tamam Açık Ağızlı Gülümseme
örnek Tema istek konusu olsa daha iyi olurdu . bu arada cok dogru soyledin emrivaki olmus ayni zamanda gaza gelmissin az Gülümseme vu tu tu tu ..