MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Dynamite Revolution v.1 MyBB Theme
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link

Tema indirme linklerini konuya ekleyin ve konuyu şablına uygun düzenleyin
gercekten tema cok güzelmiş . demo varsa atarmısınız ?
Demo Yok Arkadaşlar Sadece böyle bir Tasarımın Var Olduğuna Ve Bana ait olduğunu Xp Serkanın Hakaretleri üzerine Çekilmiş Bir Ön çekim Videodur

Kendisini Tanımıyorum Belki Büyüğüm blki Küçüğüm ama yaşı ne olursa Olsun Bilip Bilmeden İnsana Hakaret Etme Söz Durumu olmaz Olamaz

Bundan Dolayı Bu Vidyu Çektim Ayrıca Bugün 1-2 Saat Ayırdım ve vbulletin.org temasına başladım header footer wgo gibi bölümler bitti

yarın vbulletin.org temasını bitirip yine bir demo video koyucam

resim
Son mesajınızda konu açma sebebinizi belirtmişsiniz ama,
Videodaki temayı paylaşacak mısınız, satışını mı yapacaksınız, satışa çıkaracaksanız kaç TL olacak, bu konularda da bilgi verirseniz aydınlatıcı olur.
Bu tema Satışa Girecektir Tema fiyatı Satış Başlatıldığında Herkes Öğrenir

Yaptığım tamaların Hiçbirinde Mybbde Yapışmış Temalardan Alıntı yoktur

Tüm Kodlamalar Bana Aittir

Bana Hakaret Edenlerden Bir Özür Beklemekteyim Hiç Kimsenin Emeğine Göz Dikmedim Çalmadım Çırpmadım

Emeğimle Çalışıyorum 2 3 kişi tarafından üzerime yalandan damga atılmasına izin vermem zaten bu temamın demo videosunuda erken çekip buraya koymamın sebebide budur

Ben Burda çok Kişi Tanıyorum Kendine Tasarımcı diye Geçinip çalıp çırparak satış yapmasada göze girmeye çalışanları
Temayı Bekleyenlere bir kötü bir iyi haber

Kötü-) Ara Verdiğim için Dosyalarım Kayıp

İyi-) Bugün Dısyaları Buldum En Azından Bir Kaç Sürüm Önceki Xml