MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB Otomatik Ödeme Bildirim Paneli
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
EDİT.
ben bedavaya xml dosyalaraını paylaşırım isteyen varsa öm atsın Açık Ağızlı Gülümseme
abi çok basit bişey şimdi yani sen bunu 25 tl satıcan ölemi Gülümseme
aynen zor değil aynısı bende var Gülümseme
sanırım webmaster siteleri için yapmışlar ama ücretsiz dağıtılacak çok basit birşey
Buyrun Paylaştım:
Kod:
http://www.webmastersitesi.com/mybb-modifikasyonlar-eklentiler/918522-mybb-otomatik-odeme-bildirim-paneli-v-0-1-a.htm#post2995317
(08-01-2013, Saat:18:32)DieCrank Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]abi çok basit bişey şimdi yani sen bunu 25 tl satıcan ölemi Gülümseme

Tmm kodla ozaman forum içerisinde bildirim yapıyor. E-Mail falan göndermıyor.

(08-01-2013, Saat:18:29)LegansTR2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ben bedavaya xml dosyalaraını paylaşırım isteyen varsa öm atsın Açık Ağızlı Gülümseme

MaviWare adına marka hakkı Çağlar KABLAN tarafından alındığı gibi ZionWeeb markası tarafımca patentlenmiştir. Marka belgesi yetkililer isterse yollarım. Herhangi 2. şahıs tarafından paylaşılması yasal suç olmakla beraber tazminat davası açılır.

resim

resim
Yapılan Bildirim Formu Hiç Bir Şekilde Paantlenemez.Çünkü Mybb Üzerinden Yağılıyor Mybb Zarten Patentli
Sayfalar: 1 2 3