MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: 3.kez silinen konum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Hicbir kurala karsi gelmeden actigim konum tam 3 kez hicbir gerekce gosterilmeden sessizce siliniyor. Ne reklam ne de herhangi bir kurala karsi geliyorum . Sadece siteme ortak ariyorum diye konu aciyorum . Her neyse silinen 3. Konumdan sonra bu forumda daha fazla zaman gecirmenin gereksiz oldugunu anladim herkese iyi forumlar ...
Bu Tür Konu AÇmak Yasak Hocam Örn: Moderatör Arıyom - Admin arıyomrum - Ortak Arıyorum Gibi.
Dostum bnm actigim bolumde de var neden yani sadece bana mi isliyor ki bu kurallar :/
(29-12-2012, Saat:18:49)yok1234 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Dostum bnm actigim bolumde de var neden yani sadece bana mi isliyor ki bu kurallar :/

Hayır Hocam Forum Genelinde Yasak Bu Türk Konular Forumda Sizinkine Benzer Bir Konu Daha Yoktur.

Siz Konunuzu Herhalde Site Tanıtım Bölümündeki Konularla Karıştırdınız. Burası Destek Sitesi Forumuna Moderatör Arayanların İlan Verebileceği Bir Site Değil. Kurallarda da Açıkça Belirtilmiş Bir Konu.
BURADAKİ ile benimki arasındaki fark nedir peki benimki 3 kez siliniyor bu duruyor ?
(29-12-2012, Saat:18:42)yok1234 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hicbir kurala karsi gelmeden actigim konum tam 3 kez hicbir gerekce gosterilmeden sessizce siliniyor. Ne reklam ne de herhangi bir kurala karsi geliyorum . Sadece siteme ortak ariyorum diye konu aciyorum . Her neyse silinen 3. Konumdan sonra bu forumda daha fazla zaman gecirmenin gereksiz oldugunu anladim herkese iyi forumlar ...

Neden silindiğine dair forum kurallarını okursan ve forumda gereki aramayı yaparsan öğrenirsin. Sizde 1 defa silinen konuyu neden 2. defa açıyorsunuz hatta siz 3. de açmıssınız. 3 konu açıp o kadar zahmet edeceğinize forum kurallarını okusaydınız.
Ayrıca 3 defa forum kurallarını çiğnemissiniz ama uyarı almamıssınız çünkü her silindiğinizde birdaha yapmayacağınıza inanmısız ve uyarı vermemisiniz.

İyi forumlar.
(29-12-2012, Saat:19:06)yok1234 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]BURADAKİ ile benimki arasındaki fark nedir peki benimki 3 kez siliniyor bu duruyor ?

Yöneticilerin gözünden kaçmıştıdır
Üst üste duruyorlardı dostum. İlginç !
Sayfalar: 1 2