MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Buralar Kaldirmak istiyom nasil yapcam
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Buralar Kaldirmak istiyom nasil yapcam

resim
Temanızın postbitŞablonundan yapabilirsiniz. Ben Yapamam derseniz.

postbit kodlarını burada paylaşın düzenleyeyim.

iyi forumlar.
Bildir Butonu Orada mı Yoksa Kendiniz mi Koydunuz Oraya.

Eğer Oradaysa Orada Ne İşi Var Şaşırdım Açık Ağızlı Gülümseme
Kodlar aLTA

</div><div id="pstmjzkmavi">{$lang->postbit_posts} {$post['postnum']}
</div><div id="pstmjzkmavi">{$lang->postbit_joined} {$post['userregdate']}</div>
</div><div id="pstmjzkmavi">{$post['replink']}</div>
</div><div id="pstmjzkmavi">extra</div>
(11-12-2012, Saat:16:56)NiqoTin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Temanızın Postbit Şablonundan yapabilirsiniz.

Hocam o Kısımlar Postbiten Düzenleniyor Yalnız Göz kırpma
(11-12-2012, Saat:17:00)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(11-12-2012, Saat:16:56)NiqoTin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Temanızın Postbit Şablonundan yapabilirsiniz.

Hocam o Kısımlar Postbiten Düzenleniyor Yalnız Göz kırpma

Hocam, bende öyle yazdım zaten, ilk önce bi koda bakmak için postbit_author_user kodunu iştemiştim. Göz kırpma
postbit_classic Kodlari Burda

Kod:
{$ignore_bit}
<table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}" cellpadding="{$theme['tablespace']}" class="tborder" style="{$post_extra_style} {$post_visibility}" id="post_{$post['pid']}">
    <tr>
        <td class="{$altbg}" width="15%" valign="top" style="white-space: nowrap; text-align: center;"><a name="pid{$post['pid']}" id="pid{$post['pid']}"></a>
        <strong><span class="largetext">{$post['profilelink']}</span></strong> {$post['onlinestatus']}<br />
        <span class="smalltext">
            {$post['usertitle']}<br />
            {$post['userstars']}
            {$post['groupimage']}
            {$post['useravatar']}<br />
            {$post['user_details']}
        </span>
    </td>
    <td class="{$altbg}" valign="top">
        <table width="100%">
            <tr><td>{$post['posturl']}<span class="smalltext"><strong>{$post['icon']}{$post['subject']} {$post['subject_extra']}</strong></span>
            <br />
            <div id="pid_{$post['pid']}" class="post_body">
                {$post['message']}
            </div>
            {$post['attachments']}
            {$post['signature']}
            <div style="text-align: right; vertical-align: bottom;" id="post_meta_{$post['pid']}">
                <div id="edited_by_{$post['pid']}">{$post['editedmsg']}</div>
                {$post['iplogged']}
            </div>
        </td></tr>
    </table>
</td>
</tr>
<tr>
    <td class="{$altbg}" style="white-space: nowrap; text-align: center; vertical-align: middle;"><span class="smalltext">{$post['postdate']} {$post['posttime']}</span></td>
    <td class="{$altbg}" style="vertical-align: middle;">
        <table width="100%" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0">
            <tr valign="bottom">
                <td align="left" ><span class="smalltext">{$post['button_email']}{$post['button_pm']}{$post['button_www']}{$post['button_find']}{$post['button_rep']}</span></td>
                <td align="right">{$post['button_edit']}{$post['button_quickdelete']}{$post['button_quote']}{$post['thanks']}{$post['button_multiquote']}{$post['button_report']}{$post['button_warn']}{$post['button_reply_pm']}{$post['button_replyall_pm']}{$post['button_forward_pm']}{$post['button_delete_pm']}</td>
            </tr>
        </table>
    </td>
</tr>{$post['thxdsp_inline']}
</table>{$post['thxdsp_outline']}[/php][code]
Hocam, postbitten {$post['userstars']} kodunu siliniz. Bildir butonunu bende anlamadım

Ama, postbit_online, ve postbit_offline sablonlarını orjinal haline çeviriniz.
Sayfalar: 1 2