MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Nasıl Yaparım
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
resim
REsimdeki Kırmızı Olan Yerlerin Arkaplanını Nasıl Değiştirebilirim??
Merhaba hocam,

Öncelikle Konu Başlığını lütfen doğru açalım. Çünkü bu tür değişiklik yapmak işteyenler aradığında bulabilsin.

Öncelikle Sağ Ok Admin paneli Sağ Ok Temalar & Sablonlar Sağ Ok Temalar Sağ Ok Kullandıgınız tema Sağ Ok Global css Sağ Ok Açılır menuden aşağıdaki resimdeki gibi select'i bulalım.

resim
(renk değiştirme anlatım görsel 1)

Daha Sonra aşağıdaki resimdeki gibi Arkaplan Resmi bölündeki renk kodlarını, renkler.org Dahili url link - Internal link sitesindeki iştediğimiz renk kodu ile değiştrebilirsiniz.

resim
(renk değiştirme anlatım görsel 2)

İkinci olarak Sağ Ok Admin paneli Sağ Ok Temalar & Sablonlar Sağ Ok Temalar Sağ Ok Kullandıgınız tema Sağ Ok Global css Sağ Ok Açılır menuden aşağıdaki resimdeki gibi input.textbox'u bulalım.

resim
(renk değiştirme anlatım görsel 3)

Daha Sonra aşağıdaki resimdeki gibi Arkaplan Resmi bölündeki renk kodlarını, renkler.org Dahili url link - Internal link sitesindeki iştediğimiz renk kodu ile değiştrebilirsiniz.

resim
(renk değiştirme anlatım görsel 4)

Yukarıdakileri yaparak işlemi tamamlamış olursunuz.

NOT: Renk yerine resim eklemek iştereniz;

Yukarıdaki anlattığım bölümlere aşağıdaki kodu koyup resim yolunu belirtebilirsiniz.

Kod:
#ffffff url(images/temanızın klasörü/koyacağınız resim.png) repeat-x top

Sorun çözüldüğünde bildirirseniz seviniriz.

Kolay gelsin.

Alıntı Alıntıdır. fiberfrm.com